Skocz do zawartości

Piekarz - nowe narzędzie do presseli


Kobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sprawdz w czym edytujesz plik databases.yml, bo jesli zchrzanisz formatowanie w tym pliku to bedzie Ci wywalac taki blad. Ponadto wystarczy, ze raz dostaniesz taki blad, a nawet jak wszystko poprawisz to nadal blad bedzie wystepowac, jesli nie wyczyscisz zawartosci katalogu cache.

BTW, skrypt bedzie wywalac Ci blad 500, bo zle przypisales domene. Pamietaj, ze domena powinna prowadzic bezposrednio do katalogu easypress/web/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cache jest pusty. Używam notatnika. Utworzyłem subdomenę, wskazałem na folder /piekarnia/easypress/web/ i teraz mam

Warning: realpath() [function.realpath]: open_basedir restriction in effect. File(/virtual/pl/h2/piekarz/piekarnia/easypress) is not within the allowed path(s): (/tmp:/var/tmp:/var/lib/php:/usr/lib64/php:/usr/share/pear:/virtual/pl/h2/piekarz/piekarnia/easypress/web) in /virtual/pl/h2/piekarz/piekarnia/easypress/web/index.php on line 3

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access /apps/frontend/config/config.php in /virtual/pl/h2/piekarz/piekarnia/easypress/web/index.php on line 8

Warning: require_once(/apps/frontend/config/config.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /virtual/pl/h2/piekarz/piekarnia/easypress/web/index.php on line 8

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/apps/frontend/config/config.php' (include_path='.:/usr/lib64/php5:/usr/share/pear:/usr/share/php:/usr/share/php') in /virtual/pl/h2/piekarz/piekarnia/easypress/web/index.php on line 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cockney - jeśli masz tam tylko piekarza i nic więcej to jeśli chcesz podeślij mi dane twojego serwerka - skonfiguruje Ci to i będzie po kłopocie.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy parsowaniu skrzynki jest jakiś błąd. Miałem trochę maili potwierdzających rejestrację kont więc przełałem je z Gmaila na O2, które skonfigurowałem w Piekarzu. Przy próbie dodania precla pojawia się coś takiego:

piekarzjp4.th.jpg

Mam jeszcze parę drobnych uwag. Np. przydałyby się przyciski EDYTUJ, zamiast klikać na ID. Po zatwierdzeniu zmian w edycji nie przechodzi do listy preselli tylko nadal jestem w edycji. Poza tym bardzo dobre narzędzie!!

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pojawia się we wszystkich mailach czy tylko w niektórych?

Ogólnie problem jaki udało mi się zidentyfikować podczas pracy to, że jeden na 20-30 maili jest na tyle dziwny, że klasa do parsowania maili nie rozpoznaje treści wiadomości (myli ją z nagłówkami lub nie rozpoznaje gdzie jest początek) - trochę już z tym walczyłem, ale jedynym logicznym wyjściem jest wyświetlenie całej wiadomości wraz z nagłowkami - tak też chyba zrobię w następnej wersji programu - inaczej zawsze może coś pójść nie tak. Na razie niestety nic nie pomogę -możesz jedynie dodać te pressele ręcznie jeśli nie jest ich zbyt wiele.

Ewentualnie możesz też pobrać wiadomości z gmaila, ale to będzie kosztować cię trochę zachodu bo gmail używa niestandardowego portu. Możesz zmienić port w pliku /apps/frontend/modules/mail/actions/actions.class.php

->linia 27 zmień port 110 na 995. Nie wiem czy zadziała bo nie mam konta w gmail...

W kolejnej wersji zrobię możliwość zmiany tego portu bo może więcej osób używa gmail.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z większością maili jakie przesłałem z gmaila na o2. Większość tematów wygląda mniej więcej tak:

=?ISO-8859-2?Q?Fwd:_[eaa.pl_-_darmowe_linki_w_tre=B6?= =?ISO-8859-2?Q?ci]_Twoja_nazwa_u=BFytkownika_i_has=B3o?=

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematów to jest narmalne - to jest porostu takie specyficzne kodowanie tematów. Muszę kiedyś powalczyć z tym jak to się odkodowuje.

Co do tych przesłanych wiadomości to chyba podczas przesyłania zmienia się jakoś konstrukcja maila (w sensie nagłówków) i dlatego sobie klasa z nią nie radzi. W następnej wersji jakoś z tym powalczę.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skrypt uruchamia się i działa ale tylko w środowisku developerskim. Nie chce za to działać "normalnie", gdzie szukać problemu ?

Skierowana subdomena do katalogu web niby działa ale jak wpisze na końcu /index.php, logowanie jak ustawie też działa, ładuje się sie pierwsza strona i dalej lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności