Skocz do zawartości

Piekarz - nowe narzędzie do presseli


Kobol

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ajk pisałem wyżej działa tylko środowisku developerskim czyli https://adreswww/frontend_dev.php i o dziwo nie generuje żadnych błędów. Nie chce za to działać normalnie czyli https://adreswww/ [404] File Not Found, po wpisaniu https://adreswww/index.php ładuje się pierwsza strona z górnym menu w belce i żadne linki dalej nie działają.

stąd moje pytanie dlaczego tak się dzieje i gdzie szukać problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Spróbuj wejść do .htaccess w katalogu web i tam masz jedną linijkę zakomentowaną, nie pamiętam dokładnie jak to leci ale coś w stylu "uncomment this if you have problem whith noscript name to work" albo coś -> odkomentuj jedną linijkę niżej.

Problem jest jak mówi lesiu w tym, że dziwnie u Ciebie działa mod rewrite - pewnie specyficzna konfiguracja serwera.

Jeśli to nie pomoże to daj znać - napisze Ci jak wyłączyć noscript name z pozioum aplikacji w plikach konfiguracyjnych - trzeba tylko 2 linijki wyedytować.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem ze ściągnięciem piekarza,

zarówno stara jak i nowa wersja kończy się ściągać za wcześnie i nie mogę otworzyć archiwum (uszkodzone).

Czy można umieścić plik gdzieś indziej?

A może ktoś mógłby podesłać na maila?

"We could change the world if god give us the source code."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi mail na pw to ci prześlę. Niedługo będzie oficjalna wersja 1.0 do pobrania z ministronki piekarza - ale muszę znaleźć chwilę na doszlifowanie paru rzeczy.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się ściągnąć piekarza,

ale mam nietypowy problem,

u mojego hostingodostawcy pliki z roszerzeniem .php, php4, phtml są traktowane przez PHP4 (4.3.10),

a żeby działał PHP5 (5.1.2) plik musi mieć rozszerzenie .php5

W piekarzu plików php jest ponad 800 więc zamiana nazw mija się z celem, poza tym pewnie w plikach są odwoływania które też trzeba by zmienić.

Czy można to w jakiś sposób obejść? (.htaccess ?)

"We could change the world if god give us the source code."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrażeniem,

super program,

bardzo pomocny

jedna sugestia

ilość znaków wpisana w treści artykułu podczas tworzenia,

taki mały licznik,

jeśli mamy mikser to licznik mógłby wskazywać albo przedział, albo najmniejszą ilość znaków.

pozdrawiam

"We could change the world if god give us the source code."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzezz - taka opcja jest już zaimplementowana w nowym piekarzu - jest tam mikser ze słownikiem synonimów i innymi rzeczami w tym licznikiem znaków w artykule. Problem w tym, że na razie nie mam czasu postawić "kropki nad i", ale pewnie w ciągu tygodnia wszystko uda się zakończyć.

@Cockney - trzymam za słowo ;)

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie instalowałem jeszcze, więc z góry sorry za "pokemonowe" pytanie: jest/będzie cron (automatyczne dodawanie artów)?

Oj ;)

easypress.zip: Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności