Skocz do zawartości

Piekarz - nowe narzędzie do presseli


Kobol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakiej wersji php używasz? Tego typu błąd może być wynikiem używania php 4.x - piekarz wymaga php 5.x - być może nie przestawiłeś dla danej domeny parsera php na php 5

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przepraszam że tutaj odpowiadam a nie na Twoje pw, ale pewnie więcej osób może mieć podobny problem.

Piekarz nie rejestruje cię w Presselach bo nie założyłeś użytkownika - możesz to zrobić w ostatniej zakładce i powinno śmigać.

pozdrawiam

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się wyczyszczenie cache pomaga.Mam jeszcze pytanko :

W zakładce Baza presseli mam listę precli natomiast w zakładce Pressle nie ma ani jednego - może tu jest problem...

Sorki że tak Was męczę - trochę zależy mi na czasie :)

Poza tym ten skrypt to mistrzostwo świata i nawet jakby byl płatny to bym wziął :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu mail musisz wejść w każdy i założyć konto - przy każdym mailu masz link do tego. Chodzi po prostu o to, aby odpowiednio odczytać hasło i nazwę użytkownika - tu jest taka mini instrukcja krok po kroku - może pomoże

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pobraniu mail musisz wejść w każdy i założyć konto - przy każdym mailu masz link do tego. Chodzi po prostu o to, aby odpowiednio odczytać hasło i nazwę użytkownika - tu jest taka mini instrukcja krok po kroku - może pomoże

Ale ja już klikałem w linki "zarejestruj" - otwierały się nowe okienka precli z informacją że rejestracja zakończona i aby sprawdzić skrzynkę mail.

Puźniej zrobiłem Parsuj skrzynkę - wykonano.

I co dalej...

Bo jak jestem w "Projekty" i kliknę "dodaj wpisy" to pojawia się error (symfony).

Czy w zakładce "Pressle" musi być lista precli? Bo obecnie jest u mnie pusta.

Próbuję w zakładce "Pressle" dodać precla i po kliknięciu "save and add" pokazuje error (symfony)

Proszę o pomoc,wszystko śmiga oprócz tego,może to wina chmodów...

Wszedłem w 1 z precli (nie popraz piekarza) i się zalogowałem urzywając danych z maili.

Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sparsowaniu skrzynki musisz jeszcze wejść w każdy mail i założyć konto w presselach - jak to zrobisz to pojawią się wpisy w zakładce pressel - skoro nic tam nie masz to na bank nie założyłeś kont w piekarzu po sparsowaniu skrzynki.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności