Skocz do zawartości

Monitorowanie reklam, systemy zarządzania reklamą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy są jakieś systemy, rozbudowane narzędzia, które monitorowałyby np ilość odsłon danej reklamy, tworzenie nowych reklam, wyświetlanie ich rotacyjnie. Zależy mi przede wszystkim na dobrych statystykach dla danych reklam. Wymarzone narzędzie dla mnei to takie, w którym mogę stworzyć reklamę, ustalić sposób jej wyświetlania, a następnie reklamodawcy zaprezentować statystki odslon, kliknięć itd.

Pozdrawiam,

systemy najlepiej darmowe, ale raczej takich wiele nie będzie , więc komercyjne również wchodzą w grę.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziś postaram się wypróbować to narzędzie.

BTW, czytałem wczoraj o Ad severach, mozecie jakieś polecić?

Sytuacja u mnie wygląda tak. Pewna grupa ludzi ma szanse (oczywiście płacąc niezłą kasę), przejąć pewien portal, który niegdyś był bardzo popiularny, zarabiał mase forsy na siebie i zarabia nadal. Strona posiada PR 6, na początek sami chcemy wszysko rozkręcić. Ja prowadzę inne strony, zajmowałem się już reklama itd , więc na nowym portalu również ta działka przypadnie dla mnie. Oferując jednak reklamę dużych, znaczących się firm, muszę prowadzić jakieś statsy, systemy reklam itd, bo to jest po prostu wymóg. Reklamodawca na bank będzie chciał patrzeć kto ile klika itd w jego reklamy.

Dlatego szukam różnych narzędzi, również komercyjnych.

Pozdrawiam.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności