Skocz do zawartości

Czy bedzie duza roznica?


BartK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czytam forum i spotkalem sie z roznymi opiniami na temat domen.

Moje pytanie jest nastepujace, czy latwiej bedzie wypozycjonowac domene slowoslowo.pl czy slowo-slowo.pl

Dla przykladu wypozyczalniasamochodow.pl czy wypozyczalnia-samochodow.pl (nie sa to moje domeny, podaje je jako przyklad).

Pozdrawiam,

Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz domenę z myślnikiem, warto też zakupić tą bez (jeżeli jest dostępna). Później jak wyrobisz sobie nazwę ludzie podczas wpisywania jej bezpośrednio do przeglądarki, często będą się mylić i tym samym stracisz trochę ruchu na rzecz domeny bez myślnika.

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zgadzam sie z przedmowcami :) i dodam cos od siebie:

Pewnie wielokrotnie bedziesz wpisywal gdzies (przy linkowaniu czy tez przy odpalaniau strony) ta nazwe - wygodniej sie pisze bez myslnika. Również lepiej sie to wymawia i zapamietuje, choc moze mniej czytelnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie... wyobraź sobie że podajesz komuś adres świetnej stronki... i co mówisz: "owczarki myślnik niemieckie kropka pe el" czy powiesz z przyzwyczajenia "owczarki niemieckie kropka pe el" bo tak jest szybciej i wygodniej... wiec ja proponuje słowo.pl :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za opinie,

oczywiscie, ze slowo.pl to najlepsze rozwiazanie, ale wszystko juz zajeste a wlasciciele nie chca odsprzedac ;-)

kupilem juz cos innego slowoslowo.pl i na tym postaram sie zbudowac swoje krolestwo :pisze:

Pozdrawiam,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności