Skocz do zawartości

5 miesięcy i tylko raz zindeksowane podstrony?


kava

Rekomendowane odpowiedzi

Beerbant: niewykluczone.. ktory to katalog, moge prosic adres? zajrze jakiego byka strzelilam zeby go wiecej nie powtorzyc.

spox poprawiłem sam pomimo tego że ja "no habla" 8)

Koncepcji z rozwiazaniem powtorzonych anchorow na razie sztuk: 0., myślenie in progress

to może po max 2 anchory na każdej z postron ?

Mam podobny problem - 2 miesiące i nie chce zindeksować na razie żadnej podstrony

może na jakieś 2 tygodnie pozbądz sie linków wychodzących i linkuj swoja strone gdzie sie da

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sensor

title juz wstawione (uff). Linki do stron w glebi to wlasnie te powtorzone na dole+ sitemap. Ruchem na stronie zainteresowanam osobiście :lol:

Beerbant

No powiedz gdzie ten blad ;) Bo ja ctrl+c+v przy wpisach do katalogow...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensor

Nie proste. Mam teraz folder z samymi titlami ktore sa wstawiane w podstrony. No ale dziala.

Mam index.php w ktorym jest caly head, a w srodku zmieniaja sie podstrony. Gdybym po prostu przerzucila title do head'a w indexie, wszystkie podstrony mialyby taki sam title. No ale juz problem z glowy

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wstawiani titla jak i contenta można sobie życie uprościć lub skomplikować używając mysqlq. Tak samo z pewnie bedzie z achorami - uprościc albo skomplikowac. ;)

Co do ruchu - doradzam zbadanie słów kluczowych (jak to się ładnie mówi -keyword research albo coś).

Stronka bardzo ładna - mogę tylko pozazdrościć.

ale:... jak chcesz Pani/Panno Kingo mieć ruchkierowany do różnych stron na różne hasła to niestety trzeba się załapać na linki z takimi właśnie anchorami. Jak będą dość znaczace linki to googleboot zaraz wskakuje do pułapki ;)

Z kilku stron pr3 to trwa u mnie ok 24h - sa co prawda problemy z wejściem głębszym ale linki można przenosić :lol:

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sensor

Stronka bardzo ładna - mogę tylko pozazdrościć.

1. Miłe bardzo :)

2. Pytanie: czym są "znaczące linki" w tym kontekście?

3. Zadna tam pani czy panna tylko Kinga :>

papieros

Spoko jak cos dam znac. Dzieki za linka.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności