Skocz do zawartości

5 miesięcy i tylko raz zindeksowane podstrony?


kava

Rekomendowane odpowiedzi

Już rozumiem czemu tylu tu chętnych do pomocy... że też wcześniej nie zajrzałem...

kurcze to ja może zmienie nicka i walne zamiast idiot outside fotke mojej dziewczyny ? hmm ciekawe jakie będą efekty :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Już rozumiem czemu tylu tu chętnych do pomocy... że też wcześniej nie zajrzałem...

kurcze to ja może zmienie nicka i walne zamiast idiot outside fotke mojej dziewczyny ? hmm ciekawe jakie będą efekty :mrgreen:

Niech mi ktoś pomoże!

;)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja naiwnie myślałam że nikt mnie do searcha nie odsyła, bom konkretna i rzeczowa :(

=D>

No cóż nie tylko ładna i inteligentana ale i wesoła.

Tak chyba być nie może w realu :-k cos tu nie gra.

Widzę, że nie jesteś blondynka ale jak dodasz do podpisu jeszcze dwa linki (zgodne z regulaminem) do stron w środku portaliku to poprawisz sobie olinkowanie.

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze bokobrody

kurcze a nie pomyślałeś o tych co lubią wydepilowane ? tfu wydepilowanych ? :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś pomoże!

nie pozostaje nic innego jak wysłać Ciebie na www.lepszymakup.pl 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności