Skocz do zawartości

Filtr ? :( Czy coś innego


blajo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od trzech miesięcy pozycjonuje moja stronę ( https://www.fotografia.slubna.info/ ) - precle, swl... głownie na frazy lokalne "fotografia ślubna nazwa miasta" jak widać strona na frazach na których była pierwsza poleciała totalnie ( np fotografia ślubna gdynia ) nie ma jej też w google pod "maziarz" a była druga. Natomiast tu https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...=Szukaj&lr= ją widać więc jest w google.

Domena ma z 3 lata. Była kiedyś katalogowana.

Czy to Wam wygląda na filtra? A jeśli tak to co robić dalej bo nigdy takiego przypadku nie miałem.

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak filtr!

Po drugie taki spadek często jest spowodowany awarią hostingu (zamuleniem też). Warto dlatego trzymać stronę w GWT ;)

Po trzecie dostosuj meta i title do standardów!

Po czwarte usuń ten paskudny komentarz ze słowami kluczowymi.

Po piąte poczytaj o optymalizacji.

Po szóste popraw błędy i wróć tutaj to ci wytknę kolejne :)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech miesięcy pozycjonuje moja stronę

Mówi się że FSB trwa 3 miesiące. Wydaje mi się, że to jest powód.

FSB nie jest przypadkiem dla nowych domen? a Jego domena ma 3 latka już...

Mi się wydawało że FSB trwa do miesiąca... Prosiłbym jeszcze kogoś o wypowiedzenie się w tej sprawie, bo się teraz pogubiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dlatego trzymać stronę w GWT ;)

Hmmm co to ? :) Google Web Toolkit? I co tam mogę mieć kopię www ?

Po trzecie dostosuj meta i title do standardów!

Po czwarte usuń ten paskudny komentarz ze słowami kluczowymi.

Od kiedy słowa klucze na stronie ( nie ukryte ) przeszkadzają w pozycjonowaniu?

FSB to raczej nie jest bo domena ma ponad 3 lata....

Głównie chodzi mi o to co dalej robić... czy nadal preclować + swl czy coś zaprzestać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pff ...

Filtry dostają najczęściej początkujący.

A dlaczego? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, chyba że się z powyższym twierdzeniem nie zgadzasz :lol:

Dla mnie coś takiego określanego mianem "filtra" nie istnieje od dłuższego czasu i tyle.

Stąd moje stwierdzenie że nie ma czegoś takiego jak filtr tylko jest kiepskie pozycjonowanie i lub optymalizacja.

PS

Kukis przyznaj zbierasz jeszcze pokemony?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie coś takiego określanego mianem "filtra" nie istnieje od dłuższego czasu i tyle.

Stąd moje stwierdzenie że nie ma czegoś takiego jak filtr tylko jest kiepskie pozycjonowanie i lub optymalizacja.

Nie chcialbym strzelac w ciemno ale chyba nie pozycjonowales nigdy stron na rynek USA lub UK (np na frazy trademarkowe czy ogolnie bardzo popularne) gdzie na starcie masz filtr zwany powszechnie na zachodze "AGING DELAY"

Moze sie myle :lol:

I aby go uniknac nie pomoze super optymalizacja czy nawet delikatnie pozycjonowanie. Po prostu masz filtr z urzedu i TYLE w tym temacie.

No chyba ze znasz jakies cudowne techniki to zlece Ci osobiscie kilka fraz do wypozycjonowania bez FILTRA na USA ;) zobaczymy czy powalczysz;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się że nie znam specyfiki niepolskojęzycznego pozycjonowania ale nie muszę ;)

Za to się pozycjonuje na trudne i bardzo trudne frazy w .pl i żadnych problemów z tym nie mam ;)

To te strony które są w top100 też mają filtr ;) ?

Czy po porostu nie radzisz sobie i zrzucasz brak umiejętności, wiedzy, zaplecza na jakieś dziwne zjawiska typu "filtr".

Niestety znam angielski jedynie komunikatywnie więc nie stać mnie na postawienie anglojęzycznej strony :lol:

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności