Skocz do zawartości

Filtr ? :( Czy coś innego


blajo

Rekomendowane odpowiedzi

To te strony które są w top100 też mają filtr :lol: ?

A gdzie ja to napisalem ??

Czy po porostu nie radzisz sobie i zrzucasz brak umiejętności, wiedzy, zaplecza na jakieś dziwne zjawiska typu "filtr".

Ja nie zasugerowalem ze sobie nieradze tylko ze KAZDY dostaje filtr AGING DELAY pozycjonujac na USA UK na niektore frazy. I tu nie ma nic do tego wielkosc zaplecza, ogrom wiedzy czy 1000 mln punktow w SWL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie na naszym polskim podwórku sobie radze ;) i właściwie mnie tyle obchodzi.

Ufając twojemu doświadczeniu w pozycjonowaniu za granicą ;) stwierdzam że coś takiego jak w filtr w polskojęzycznym internecie nie istnieje :lol:

PS

Oczywiście dla mnie ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to się pozycjonuje na trudne i bardzo trudne frazy w .pl i żadnych problemów z tym nie mam :lol:

To te strony które są w top100 też mają filtr ;) ?

Czy po porostu nie radzisz sobie i zrzucasz brak umiejętności, wiedzy, zaplecza na jakieś dziwne zjawiska typu "filtr".

Trotyl mam pytanie do Ciebie i nie tylko ;)

Poczatkowo mojej strony w ogole nie bylo wynikach wyszukiwania, potem pojawila sie gdzies kilkaset stron od top1. Z czasem powoli leciala do gory. Po 5 miesiacach byla pod pewnymi frazami na 30,80,160 miejscu. Nagle bach... poleciala chyba pod wszystki frazami na 500-800 miejsce.

Jaka moze byc przyczyna tego?

Dodam ze ten niechciany stan utrzymuje sie od ponad tygodnia. Stronka byla pozycjonowana ostatnio przez katalogowanie linkiseo (3 anchory) + dodalem ja do stopki kilku moich sklepow soap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz może być wiele przyczyn takiego stanu rzeczy a nie zawsze można wytypować tą właściwą jak widać w tym wątku.

1) jak strona ma mniej linków niż strony które są w top10 nie warto szukać przyczyn tylko linkować (przeważnie)

2) warto użyć "" w google aby sprawdzić czy treść strony nie znajduje się na innych bardziej "wartościowych" stronach zwłaszcza title

3) poprawić optymalizację strony, często takie wyloty są powodowane przez optymalizację na granicy tolerancji

To taka wstępna diagnostyka zakładając że serwer na którym stoi strona działa stabilnie, strona się validuje itd.

*gramatyka

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info!

ad1) mysle ze podlinkoanie stron konkrencji raczej nie jest przczyczyna "wypadu" wzglednie stabilnej mojej strony, ale podaje ze konkrencja (ta z top10) ma (wg yahoo) 100-300k linkow a ja mam 3k :lol:

ad2) wszystko ok, raczej nikt duplikatu nie zrobil. Jedynie to co mam w title, jest w 10 wpisach do katalogowych bo sam to kiedys dodalem.

ad3) validator pokazuje ze wsztstko mam ok. strona jest prosta (html), kod pisalem "recznie", tilte i h1 sa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak nazbierasz co najmniej 100k linków wtedy się zacznij zastanawiać dlaczego strona nie jest tam gdzie powinna w innym wypadku nie ma to sensu. Poza tym mając tyle linków na 90% będziesz tam gdzie powinieneś być :D

PS

title, jest w 10 wpisach do katalogowych

I to jest najczęstsza przyczyna dalekich pozycji dla młodych lub słabo podlinkowanych stron :rolleyes:

PS2

Linkuj ... :tancze:

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności