Skocz do zawartości

Od czego zacząć


magda90

Rekomendowane odpowiedzi

milkus dziękuje za informacje. Móglbyś obszerniej wyjaśnić punkt 4?

magda90 chodziło mi, że jeśli nie masz pieniędzy na nowe domeny, ale skoro pozycjonujesz pod sufbary, to nazwa domeny (subdomeny w przypadku darmowych hostingów) może zawierać słowo sufbary. Sama nazwa nie będzie miała tu wiele do pozycjonowania, ale jest to zawsze mały plusik. Jeśli ktoś na jakimś forum da link ht*p://sufbary.yoyo.pl to G zauważy, że link zawiera to słowo o jakie nam chodziło.

Aha, nie wiecie czy opłaca mi się linkować stronę pozycjonowaną z zaplecza z podobną zawartością i b. słabą siłą

Zaplecze tematyczne powinno odnosić się do tego samego tematu, ale musi zawierać odmienną treść.

Jakby co to zawsze służę pomocą, jeśli tylko czas na to pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod frazę surfbary jest 20, to dobrze wróży na razie skupie się na pozycjonowaniu pod wartościowe precle z unikalną zawartością bo konkurencja w branży widać cienka więc z zapleczem nie ma się co bawić bo to dużo roboty.

Skoro konkurencja słaba to może źle dobrane słowa kluczowe? Życzę żeby konkurencja nie rosła i powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ma się tak: mam 4 strony na darmowych domenach jako zaplecze, przy czym jedna to dziś założony blog - zapraszam:), druga jest tematycznie nie powiązana, przy czym dopiero dziś została przedstawiona googlom ale przynajmniej posiada jakąś treść i wartość merytoryczną., trzecia i czwarta są powiązane ale mają niebezpiecznie zbliżoną treść do strony, którą chce wypozycjonować - łączna wartość całego zaplecza jest b.znikoma. Pytanie jak to strategicznie najlepiej rozegrać?

- Czy opłaca mi się linkować śmieciowe zaplecze z precli i katalogów czy lepiej skupić się na stronie, którą chce wypozycjonować?

- Jak linkować z zaplecza do strony pozycjonowanej - czy walić linki jak popadnie czy zachować jakiś umiar - generalnie to zaplecze generuje ruch bliski zeru i to całościowo.

- Jak to rozegrać na płaszczyźnie SWL, czy podpinać całe możliwe zaplecze pod systemy i standardowo przeznaczać punkty do promowania strony głównej, czy na razie skupić się na wcześniejszych podpunktach ze względu na znikomą wartość zaplecza.

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności