Skocz do zawartości

301 Redirection


Rekomendowane odpowiedzi

mam witryne ktora niestety zostala zbanowana poprzez nadmierne " spamowanie" w dodawaniu linkow przychodzocych , firma w ktorej zaczelem nowy kontrakt powiedziala ze darady uratowac tresc poprzez przekierowanie 301 stale, i pozycie w wyszukiwarce sie zachowa, takze powiedziala ze linki przychodzoce do witryny starej zostano " przeniesione" na nowo witryne automatycznie po przekierowaniu, lecz niewieze w to wersie, jaka jest prawda? powiem ze jestem nowy w tym sprawach dlatego zlecilem wykonanie tego firmie, prosze o wskazowki , uwagi, komentarze

dzienkuje bardzo za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz przekierowanie 301 na nowa domena to pozycję zachowasz starej czyli byłeś pierwszy pod fraze domy to będziesz pierwszy , linki stare będą działały na nową domene chyba że utracisz tą stara domene to przepadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dasz przekierowanie 301 na nowa domena to pozycję zachowasz starej czyli byłeś pierwszy pod fraze domy to będziesz pierwszy , linki stare będą działały na nową domene chyba że utracisz tą stara domene to przepadną

Dlaczego deinformujesz kolege?? [widze ze rok czytania forum NIC Ci nie dalo]

Od kiedy to przekierowanie 301 jest lekarstwem na BANA ?

Nie dajmy sie zwiariowac.. Jesli jedna domena dostala bana.. to napewno 301 nie pomoze nowej domenie a na 99% tez dostanie bana :lol: Bo jakby nie patrzec z pozycji widzenia googla nowa domena bedzie stara;)

A co do pytania autora. To zeby uratowac TRESC z starej domeny to nic nie trzeba robic .. wystarczy ja dac na nowa:] TRESC nie decyduje o banie (chyba ze bawiles sie w jakies spamowanie kolorem tla czy inne formy spamowania trescia) i mozesz ja smialo dac na nowa domene bez zadnych skutkow ubocznych. Jesli chodzi o linki, to przepadly i polecam bardzo delikatnie linkowac nowa domene, szczegolnie w pierwszej fazie jej istatnia (3-6 miesiecy), a o starej zapomniec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy ja powiedziałem ze to lekarstwo na bana?? napisałem ze 301 tylko daje stara pozycje itp

to zanim napiszesz kolejna zlota mysl na forum to przeczytaj ze zrozumieniem PYTANIE autora ktory ma problem i liczy na fachowa pomoc. Byc moze dzieki Twoj odpowiedzi zaufa kolejnej "firmie seło" i straci swoje pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności