Skocz do zawartości

Linki stałe - czy to ma sens


Kobol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zabawy z systemami wymiany linków, ale nie wiem czy robię dobre założenia wstępne.

Na pierwszy rzut wybrałem linkme.pl bazując na przeczytanych opiniach. Mam kilka stronek tematycznych z małym sajtem (10-50 stron) ale tematyczne i dobre artykuły. Wiem, że kokosów nie dostane, ale chce je dodać do linkme Elite i punkty wykorzystać na promowanie tychże stron aby wzmocnić je jako zaplecze.

Pytanie więc - czy dodanie stron do systemu wymiany linków i linkowanie tych samych stron z systemu:

a ) poprawi ich ogólną pozycję

b ) obniży ich ogólną pozycję i wartość

Z góry dziękuje za odpowiedź

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co marnowac strone klienta/tematyczna na wstawiane systemu?mozna robic dziesiatki innych stron i z pkt zdobytych linkowac strony tematyczne,troche pracy trzeba powiecic ale mamy wtedy fajne zaplecze.

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności