Skocz do zawartości

Na ile byście wycenili frazy


Rekomendowane odpowiedzi

1. Nie zaniżaj za bardzo cen. Zrób wycenę dla każdej frazy.

2. oraz cenę pakietu, która będzie stanowić 1/2 wartości pkt. 1 ;)

Wszystkie są stosunkowo łatwe. Przy opcji 2 głupotą będzie zdecydowanie się na opcję 1 - więc w zasadzie klient ma jedno wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym również.

Cena wg mnie też w okolicach 50 zł. Klient co miesiąc będzie płacił za utrzymanie , a wypozycjonuje się raz w top10 i potem można leżeć do góry brzuchem nic nie robiąc. Jeśli tylko cena będzie adekwatna do tych fraz a nie pińcet złotych za "wypas owiec w bieszczadach" to wszyscy będą zadowoleni.

Projektujemy strony www, ale i tak wolę robić zdjęcia ślubne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe bzdury. To takie frazy wogóle się pozycjonuje do TOP10? Top 3 na wszystkie i łacznie bierzcie ok 200-250 zł netto. I wam się opłaci i klientowi bo wątpie aby wyło dużo wejśc na takie frazy jak toś będzie miał 9 pozycje. Przy 1-2 jeszcze klient powinien być zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie frazy dość banalne i pozycjonowanie ich zapewne nie zwróci się klientowi i należy go w tym uświadomić.

Niekoniecznie. Robiłem podobny temat i od pół roku psychoterapeutka ma wszystkich klientów tylko ze strony, więc zwrociło się z nawiązką.

Po co? My pozycjonujemy a nie doradzamy w pomyslach na zycie czy tez w biznesie, jezeli jest klient ktory tego chce to znaczy ze trzeba mu to zaproponowac i tyle

Dziwne podejście. Jestem daleki od doradzania w pomysłach na życie czy biznes, ale zawsze mi się wydawało, że praca pozycjonera to zoptymalizowanie strony, doradztwo w dobrze odpowiednich fraz i ich pozycjonowanie.

Skąd przykładowy Kowalski ma wiedzieć jakie frazy są dla niego odpowiednie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności