Skocz do zawartości

Program partnerski Złote Myśli


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś korzystał z programu partnerskiego pp.zlotemysli.pl/epromocje.php ? Ja od niedawna zacząłem i co prawda dużo jeszcze nie zarobiłem, ale zapowiada się ciekawie. Program polega na reklamowaniu/sprzedawaniu ebooków w wersji cyfrowej bądź drukowanej. Podstawowe info o programie partnerskim:

1) Polecasz ebooki internautom odwiedzającym Twoje strony WWW. Twój zysk 25% prowizji bezpośredniej +15% prowizji pośredniej. Razem do 40% zysku. Nie musisz mieć doświadczenia. Dostarczymy Ci materiały szkoleniowe i marketingowe. Zapewnimy mocne wsparcie doświadczonego menadżera. Pokażemy Ci, jak mądrze i skutecznie zarabiać coraz więcej.

2) Zapraszasz innych do współpracy i budujesz swoją drużynę Partnerów. Twój zysk 10-25% od zysków Twojego zespołu.

GIMP Fajna grafika i to za darmo: gimp typography effect, gimp snow effect, glass org gimp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu z tego forum jest w ZM. Ja osobiście uważam, że jest to jeden z najlepszych polskich PP. Ostatnio doszło dość sporo nowości, więc jest w czym wybierać. Niestety w dalszym ciągu nie mogę się doprosić, aby wreszcie zrobili RSS z ofertą ebooków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPAMERZE

Co dajesz link z refem? Za free chcesz się nachapać?

ebooków w wersji cyfrowej bądź drukowanej

A audio? Jak już mówisz to mów wszystko, a nie ....

malo ludzi kupuje te ebooki bo sa na zenujacym poziomie.

Ciekawe skąd masz takie dane... wypozycjonuj jedną ministone i zobaczysz ile będziesz miec sprzedaży... więcej zarobisz niż w adsense...

Jest to PP dla dzieci dla ktorych 20 zl miesiecznie z pp to duzo.

Na sprzedaży jednej książki można zarobić kilka razy więcej... im lepiej promujesz, robisz lepszą społeczność tym więcej zgarniasz.

Nie cierpię spamerów i osób wypowiadających się na dany temat BEZ ŻADNEJ WIEDZY... żałosne..

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiobooki tez sa i co z tego, malo kto to kupuje. Sa lepsze pp.

Ksiazki sa na zenujacym poziomie i jest to opinia powszechna

Nie cierpię spamerów i osób wypowiadających się na dany temat BEZ ŻADNEJ WIEDZY... żałosne..

To podaj jakies konkretniejsze kwoty jakie mozna zarobic, wtedy bedzie sie mozna do nich odniesc

btw, nie lubie ludzi piszacych bez konkretow i zarzucajacych brak wiedzy innym podczas gdy sami jej nie maja, zenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarobić można sporo pod warunkiem posiadania chociaż w średnim stopniu wiadomości z zakresu marketingu w internecie inaczej to szkoda czasu w twoim przypadku.

Jak już chcesz sprzedawać czasopisma elektroniczne to proponuje skorzystać z pp nexto.pl. Sam dopiero tam zacząłem sie bawić więc dużo nie powiem, ale wygląda to dość atrakcyjnie. Moja strona w tym pp to pisemka.pl, możesz zobaczyć tam o co chodzi w tym pp.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podaj jakies konkretniejsze kwoty jakie mozna zarobic, wtedy bedzie sie mozna do nich odniesc

W ciągu roku partnerom wypłacili 400 000 złotych. Może być taka kwota?

Jasne, żę na nieruchomościach czy czymś innym można zarobić więcej... ale robiąc jednego bloga np. o forexie, wrzucajac link do addera można wygenerowac dochod na poziomie kilkuset złotych... za godzine pracy... nie ten pp jest kiepski... bo dzieci neo do niego linkują... lol...

A dziwie się, że ludzie pracują za 1200 pln na reke...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu roku partnerom wypłacili 400 000 złotych. Może być taka kwota?

To zalezy ilu bylo tych parnterow, teraz nie moge znalezc tej informacji, jednak kiedys byla podana. Wtedy ilosc partnerow byla duza i w przelozeniu na jednego kwota byla marna. Podowali tez ile zarobil najwiecej zarabiajacy partner i kwota nie byla powalajaca.

Moze znajdzie sie garstka ktora cos z tego pp wyciagnie ale reszta to drobnica. Na tym pp zarabiaja tylko jego organizatorzy za sprawa ciułajacych dzieci neo.

W ogole to liczylem ze sam pochwalisz sie ile z tego wyciagasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniu z takim podejściuem do marketingu to ty fortuny nie zbijesz. Tak na marginesie to produkty microsoftu także nie są na najwyższym poziomie a chyba zysków tej firmy nie nazwiesz przedszkolnymi ? PP ZM to tylko narzędzie, a jak go wykożystasz to tylko od Ciebie zależy.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zlotych myslach zarabia sie z reguly malo. wiadomo sa wyjatki, ale to inna bajka. ale jak mam 10 stron ktore zarobia po 100zl miesiecznie, czyli 12k rocznie, gdzie koszt utrzymania to 1000zl to w sumie wychodzi niezle nie?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was prowadzi listę wszystkich stron które prowadzą

sprzedaż ebooków audiobooków itd?

Chciałem dokładnie przeanalizować zjawisko

bo rzeczywiście dzieci neostrady

linkują do takich stron bez umiaru :)

Król psychostymulantów, Modafinil w sklepie online do kupienia bez recepty!

W najlepszym towarzystwie Bromantane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jeszcze dodam, że w ZM zarabiam najwięcej, jeśli chodzi o strony erotyczne. Marketing w każdym ebooku jest na wysokim poziomie. Wystarczy pobrać darmowy fragment i 80% tekstu jest tak skonstruowana, aby zachęcić klienta do zakupu pełnej wersji. Może i książki nie są na najwyższym poziomie, ale są dobrze przygotowane pod kątem sprzedaży. Jak na razie zdarzyły mi się tylko 3 zwroty, więc nie jest źle, a z miesiąca na miesiąc dochód w ZM u mnie wzrasta o kilkadziesiąt PLN.

I jak to dzieci neo zwykli pisać, że na tym i na tamtym PP zarabia się mało, to równie dobrze mógłbym się zapytać - a co zrobiłeś, aby podnieść sprzedaż ? Programy Partnerskie różnią się tym od badziewnych GPTR, że trzeba w nie włożyć sporo wysiłku, aby na nich zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności