Skocz do zawartości

Zaparkowanie domeny


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka (może kilkanaście) domen na których coś pewnie kiedyś zrobię........póki co chciałbym, żeby na szybkiego je odpalić i pomyślałem o jakimś sedoparking (nie chodzi o jakiś zarobek na tym).

Czy taki parking szkodzi przyszłości domeny patrząc z perspektywy googla ? Czy można ją linkować taką zaparkowaną na odpowiednie przyszłościowe frazy ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki parking szkodzi przyszłości domeny patrząc z perspektywy googla ? Czy można ją linkować taką zaparkowaną na odpowiednie przyszłościowe frazy ?

Na parkingu jest wyświetlany AdSense. Linkować nie można, zabrania tego regulamin. Przy okazji polecam NameDrive (ref). Większe zarobki i wg mnie bardziej "przyjazny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu jest wyświetlany AdSense. Linkować nie można, zabrania tego regulamin.

wprawdzie nie zagłębiałem się jeszcze w regulaminy, ale to znaczy , że nie mogę tej domeny np. wpisywac do katalogów ?? to chyba jakieś nieporozumienie.......

Czyli ogólnie googiel nie powinien mieć nic przeciwko, jeśli za pół roku na takiej zaparkowanej domenie odpale jakiś serwis w tej tematyce ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się komuś wtryniam w wątek, ale chciałem się dowiedzieć co to jest ten parking domen i dlaczego nie można go linkować? Pytam, bo do tej pory myślałem, że parkingi są po prostu katalogami z określoną (małą) liczbą domen linkowanych-do.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie nie zagłębiałem się jeszcze w regulaminy, ale to znaczy , że nie mogę tej domeny np. wpisywac do katalogów ?? to chyba jakieś nieporozumienie.......

Nie możesz generować sztucznie ruchu np. przez mailing, przekierowania, ramki, wyszukiwarki (pozycjonować, czyt. linkować)

Czyli ogólnie googiel nie powinien mieć nic przeciwko, jeśli za pół roku na takiej zaparkowanej domenie odpale jakiś serwis w tej tematyce ?

M

Nie, naturalnie, że nie. Google nawet udostępnia AdSense jako parking, ale musisz mieć sporo domen.

Przepraszam, że się komuś wtryniam w wątek, ale chciałem się dowiedzieć co to jest ten parking domen i dlaczego nie można go linkować? Pytam, bo do tej pory myślałem, że parkingi są po prostu katalogami z określoną (małą) liczbą domen linkowanych-do.

Parking to nic innego jak strona www z reklamami, sęk w tym, że tam są tylko reklamy, a zatem wysoka klikalność i dlatego nie możesz tam generować ruchu np. poprzez pozycjonowanie.

Edit: np. 8u.pl, emnet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to google nie indeksuje zaparkowanych domen.

hm... mój test na sedoparking dodatkowo z kontrowersyjną domeną i tematyką, pokazuje, że domena jest normalnie zaindeksowana w googielku..

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking to nic innego jak strona www z reklamami, sęk w tym, że tam są tylko reklamy, a zatem wysoka klikalność i dlatego nie możesz tam generować ruchu np. poprzez pozycjonowanie.

OK, rozumiem.

Pytanie odnośnie linkowania zadałem raczej patrząc od strony googla. Czy jak będę linkował kikut strony (bo taki parking to kikut), to google jakoś nie będzie deprecjonował tych linków i później jak zrobie serwis to będą niejako stracone ?

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba byłoby odpalić ministronę powiązaną tematycznie z tym, co ma być w przyszłości.

Oczywiście reklamy można ładnie wkomponować, wzorując się na sedo... Oby tylk pod MFA nie podpaść.

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności