Skocz do zawartości

Bywało różnie ale chyba czas to zmienić


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na tym forum bywało różnie, dobrze i źle.

Lecz potrafimy się dzielić i łączyć.

Ludzie otwierają wolne projekty, jedna padają drugie się nawet nie pojawiają.

A ja bym bardzo sobie życzył i Wam aby w końcu coś nam wyszło.

Chciałbym abyśmy wspólnymi siłami rozpoczeli walkę z nieuczciwymi modami DMOZA.

Poszukuje chętnych osób do projektu DMOZ.ORG.PL

Domena i serwer zostal udostepniony przez jednego z forumowiczów.

Chciałbym abyśmy zbierali tam wszelkie informacje na temat zwych działan operatorów polskiego DMOZA, aby czuli nasz oddech na swych plecach. By wiedzieli że wchodzac do projektu na licencji publicznej ich komercja będzie tempiona.

Szukam wszystkch zainteresowanych którzy chcieliby zacząć działać.

Przyda sie każda ręką, głowa a nawet PALEC.

2 sąsiadującym projektem byłoby SEMPO.PL tą domenę mam od drugiego dobrego kolegi - byłby to odpowiednik SEMPO.ORG

Serwery nic nie kosztują !!! wszystko będzie sfinansowane.

Nie chccę budowac jakiś prjektów SEO ETIK bo to niema sensu

w 1 projekcie mamy walczyć z nieuczciwością DMOZowych moderatorów a w 2 projekcie tworzyć grupę lobbingową, wspierać w niesłusznych oskarżeniach o spam, wykazywać nieuczciwość i stronniczość moderatorów wyszukiwarek i walczyć o swoje prawa.

Obecnie zawsze zwalczamy siebie z czego się cieszą moderatorzy i operatorzy wyszukiwarek.

Tak więc w projekcie DMOZ chodzi o nasza grupę nacisku a w projekcie SEMPO.PL chodzi o grupę nacisku na wyszukiwarki.

Nie znajdziesz tam - spamer jeden to adres ten i ten.

Znaleźć tam sie mają sztuczki, techniki spamerskie, generatory logicznych stron, doorwaypage, jak pozycjonować a jak nie - to będa tylko sugestie ale bez ograniczęń typu to jest be bo to jest spam.

Musimy zacząc walczyć o sprecyzowanie przez wyszukiwarki teorii spamu.

Więc kazda sugestia tego projektu mile widziana - będzie on się rozwijal razem z nami !!!.

Każdy ale to każdy ma prawo tam być.

Piszcie jak możecie pomagać i czy chcecie projekty DMOZ.ORG.PL i SEMPO.PL czekają na Was na wasze pomysły.

TEN PROJEKT ZAISTNIEJE !!!! nie zakończy się fiaskiem.

Wiem że było już wiele gdybania - ale czas się zabrac do roboty !!!

Każdy a to każdy kto dysponuje komputerem łączem stałym i czasem gdy wyrazi np chęć na dyzury będzie miał opcję duzurowania przy telefonach internetowych opartych o technologie VOIP - obecnie dostepna numeracja to 022 i 058. jak tylko dojdą nowe prefiksy będa nowe dodane.

Pozdrawiam

i czekam na wasze pomysły i propozycje !!!

W projekcie dowiecie się kto to jest Wladek,

https://www.isoc.org.pl/wiki/index.php/WlaMa

Kim jest sprawca całego zamieszania banujący strony w Dmozie.

W odcinku 1 czy Wladek nadzorca polskiego DMOZa wyjaśni czy oleje polskich uzytkowników.

Napiszemy zapytanie do Google czy duplikat content i stosowanie crosslinkingu w DMOZACH to spam! -

Przyłącz SIĘ JUŻ DZIŚ !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Chciałbym abyśmy wspólnymi siłami rozpoczeli walkę z nieuczciwymi modami DMOZA.

w DMOZIE jak w polityce - zawsze znajda sie nieuczciwi redaktorzy - moze az tak jak w polityce to nie ale to bardzo nieuczciwe wykorzystywac pozycje redaktora do wlasnych celów - jestem za chociaz kiedys tez zaczalem jeden projekt który zdechl - moze tym razem sie uda :)

bardzo podoba mi sie system wysylania spam reportów Jeza - zrobmy jakas ogólna akcje ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dmozie zawsze było dużo syfu przez redaktorów uprawiajacych prywatę. Jeśli jest choć cień szansy na wpłynięcie na nich to popieram. Bo to nie chodzi o malkontenctwo, donosicielstwo, czy użalanie się nad swoją pozycją. Dmoz ma duuużą siłę pozycjonerską i bardzo proste zasady - kto nie potrafi uczciwie pełnić funkcji redaktora niech wylatuje.

tak więc jestem za! - zróbcie z tym porządek, sprawcie żeby czuli się obserwowani.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szooku

Może inaczej. Na zawiązanie grupy inicjatywnej raczej nie licz. Potrzebny jest naturalny lider, człowiek z inicjatywą, możliwościami. Ktoś, kto zacznie coś robić, apóźniej kto będzie chciał, to przyłączy się, poprz, coś podrzuci itp. Akcja Jeża by spaliła na panewce, gdyby sam nie zrobił tego, co zrobił.

BTW a gdzie jest Jeż i jego błyskotliwe komentarze?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jako, ze sprawa dmozu mnie bezposrednio dotyczy jestem jak najbardziej ZA projektem! Moge pomoc linkami i dyzurami na VOIP.

Zachecam takze wszystkich do wziecia udzialu w akcji!

PS. Co o SEMPO.PL nie lepiej poprostu zepozycjonowac domene niz robic osobna strone o nich.. Jestesmy pozycjonerami a nie politykami..

Pozrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEMPO.PL to nie jest żaden projekt kazur - to stara strona kolegi ktory mial sie zająć pozycjonowaniem ale się nie zajmuje już.

A zę istnieje organizacja SEMPO.ORG warto także pomyśleć o jej polskim klonie,

Ja walczę Yeden ostro z dmozowym machloistwem i będę walczył i wiem że przyłączy się dużo ludzi.

jeżeli zostane sam w bojach to też będę walczył.

Jak widać nie przestraszył mnie fakt iż mimo że przy stronach szook.pl mod nie napisał SPAM i że mógłbym siedzieć cicho i prosic błagać o przywrócenie - NIE !!! JA NIGDY NA TAKIE COŚ NIE BĘDĘ SIEDZIAŁ CICHO!!! i ŻADEN BAN czy UNBAN nie zamknie mi UST.,

WALKA SIĘ ZACZEŁA !!! - nieuczciwe mody DMOZA jestem z Wami !!! (lecz przeciwko WAM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Jeża by spaliła na panewce, gdyby sam nie zrobił tego, co zrobił.

moze i spalila ale sporo odchwascil - polecialo kilka wyjatkowych smieciarek - to bylo bardzo dobre :)

a tak wogóle - z jakiej racji czeka sie pol roku na wpis ? z takiej ze niektórzy redaktorzy wykorzystuja go dla wlasnych stronek i nie chca wpuszczac konkurencji - skoro redaktor potrzebuje pol roku na wpisanie strony to moze jest tak zapracowany ze nie ma na to czasu i funkcje redaktora powinien przejac ktos inny kto bedzie mial wiecej czasu ...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP robię to bez względu czy moja się pojawi czy nie, nie lubię takiego chamstwa !!!

Piszcie jak możecie pomoc,

Intru moze jakas grafa ? może ktoś przygotuje forum ???

na temat DMOZA ? i przegiec @!!

Więc tak !

osoba do grafy !

osoba do postawienia forum !

osoby do szukania błedów dmozowych modów

osoby do angielskiego/niemieckiego - angielski już jest ale przyda się wiecej.

ja ze swojej strony zaoferuje Banery na serwisach i promocje DMOZ.ORG.PL -

Callcenter oparte na voip w strefach 022 i narazie 058 - wymagane łącze, mikrofon, sluchawki.

Osoby znające sie na marketingu.lobbingu i wszlekich innych technikach wywierania wpływu mile widziane.

Spamerzy, hackerzy, phpowcy, programisci, graficy webmasterzy, wręcz wszyskich zapraszam do tworzenia największych bomb ! które będziemy testowali !!! na zasadach GNU ;-) jak sam DMOZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP robię to bez względu czy moja się pojawi czy nie, nie lubię takiego chamstwa !!!

Heh, jasne że sie dołącze bo zbytnio mi nie zalrzy na dmozie, chodź uciesze sie jak modzi tych kategori porzegnaja sie ze stolkami :F

może ktoś przygotuje forum ???

Daj serwerek to postawie forum.

phpBB czy punBB? :) A może coś innowacyjnego ;)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i spalila

Źle mnie zrozumiałeś. Miałem na myśli to: nie spaliła, bo Jeż coś zaczął sam, rozpropagował i umożliwił innym przyłączenie się. Taki sposób postępowania rokuje nadzieje.

Przeglądałem dzisiaj to forum dmoza - wypowiedzi Władka jednoznacznie wskazują, że nie nadaje się do tej funkcji. Poczuł władzę i wydaje mu się, że jest nietykalny. Na normalnym forum dostałby popalić, a tam niektórzy przed nim się płaszczą. Poza tym jest stronniczy i w paru miejscach skłamał. Np. gościu chciał dodać stronę o marketingu wielopoziomowym (mlm), a ten mu odpisał, że stron promujących mlm nie dodają z zasady. To kłamstwo, bo jest dodana np. strona mlm.pl.

Albo te odpowiedzi: czekaj 24 misiące, nic nie trzeba wyjaśniać itp.

Polskie piekło. Żal du*e ściska jak się to czyta

Pozdr.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem. Tamto forum to dobra lekcja dla pozycjonerów: lekcja czekania - na odpowiedź, na dodanie strony. I byle pretekst wystarczy, żeby odwalić stronę. .......czego chcesz? Od twojego poprzedniego pytania nie minęło jeszcze 3 miesiące....

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale po co ta akcja?

Jak spojrzeć na te notatki usuniętych wpisów a potem zajrzeć do kodów tych sajtów to ten , kto je usunął miał do tego podstawy. W wielu przypadkach są to strony z tekstem pisanym dla robota , ukryty tekst, meta po kilkaset wyrazów, zaspamowane tytuły i tak dalej...

Zrobimy sajt w którym się będziemy wyżalać i wzajemnie pocieszać jak to MOD X usunął nam naszą super stronke , albo ze nie odpisuje na maile??

Najlepiej nie dodawać tam swoich sajtów. Olać DMOZA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności