Skocz do zawartości

Bywało różnie ale chyba czas to zmienić


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spojrzeć na te notatki usuniętych wpisów a potem zajrzeć do kodów tych sajtów to ten , kto je usunął miał do tego podstawy

proszę Cię nie denerwuj mnie. :evil: Looknij z łaski swojej na tłumaczenie dlaczego została wyrzucona moja strona i sporej większości z tych kilkudzisięciu wyrzuconych i wtedy tłumacz zachowanie moda

Chętnie pomogę w miarę możliwości czasowych; których nie mam zbyt dużo z powodu potomka, który nie pozwala o sobie zapomnieć :)

Poszukam kwiatków w DMOZIE

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najlepiej nie dodawać tam swoich sajtów. Olać DMOZA!!!

Ty olejesz, jeszcze kilka osób i tyle. Faktem jest, że znaczenia tego katalogu nie sposób zbagatelizować. I jeśli jest jakiś sposób na wpłynięcie na redaktorów aby podnieść jakość dmoza (a raczej jego redagowania) to można spróbować. Kto wie co z tego wyniknie? Może dmoz.org.pl nie będzie forum użalających się nad sobą dzieciaków, może powstanie jakiś poważny projekt? Kto wie? Ludzie robią stronki o głupszych tematach niż moderacja otwartego katalogu, ja chciałbym mieć możliwość obiektywnego spojrzenia i wypowiedzenia się w tych kwestiach.

pozdrawiam

ps. jak nikt ich nie ruszy to tylko obrosną w piórka a dodanie swojej strony bez odpowiednich znajomości/łapówki będzie praktycznie niemożliwe. Pamietajcie, że rynek usług pozycjonerskich i całe zagadnienie rośnie i rozwija się dopiero w Polsce.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno gdyby zebrało się np. 200 osób i te osoby wystosowałyby np. coś w rodzaju petycji do pracowników etatowych dmoza (a jest takich kilku) to kto wie. W końcu katalog ma być dla ludzi...

Faktycznie jest kilku redaktorów, którzy dmoz uważają za swoją piaskownicę i może czas na to zareagować.

Use Your wise mind, test imagination...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ak spojrzeć na te notatki usuniętych wpisów a potem zajrzeć do kodów tych sajtów to ten , kto je usunął miał do tego podstawy. W wielu przypadkach są to strony z tekstem pisanym dla robota , ukryty tekst, meta po kilkaset wyrazów, zaspamowane tytuły i tak dalej...

Mój blog https://www.seo-pl.info zostął podsumowany jako spamerski, ja tam spamu nie widzę ani grama, nie przejmuje się wylotem z tej kategorii, bo to tylko blog, ale naprawdę wywalenie tylu stron to gruba przesada.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba do grafy !

no to jestem :P

Źle mnie zrozumiałeś.

tzn o tyle spalila ze jest malo znana a moim zdaniem to genuialna akcja i powinna byc rozglosniona - ja nie toleruje wszelakiego spamu od internetowego az do wciskania na sile ludziom ulotek,

Najlepiej nie dodawać tam swoich sajtów. Olać DMOZA!!!

ale dmoz to podstawa - takiego powera jak daje nie dostaniesz nigdzie indziej za darmo - tylko tak jak mowie - skoro sa tak zapracowani ze pol roku sie czeka na ich laske lub nie to niech ustapia - REDAKTORZY MUSZA ODEJSC - WOLNOSC DLA DMOZA, INTRUDER NA REDAKTORA WSZYSTKICH KATEGORII ;):)

a tak powaznie to naprawde - naduzywaja i to ostro

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę dyskusje na ich forum.

Jutro przygotuje wstępnie co możemy zrobić.

Pewne informacje w liście którą posiadam są dla nas korzystne medialnie.

Tak jak był wstyd dla IAB za nie opłacenie domeny. tak myślę że jak wielu pamięta ostatni kodeks SEO.

Poczytajcie o autorach - teraz wróć odpal listę stron które dostały bana i jak zostały nazywane a znajdziesz tam strony ludzi którzy pisali kodeks.

Pan Władek od Polski sugeruje że skoro ja tak to prawdopodobnie dmoz obejdzie się bez kategorii Pozycjonowanie, po czym w 2 poście odpisał że musza przemyslec które strony przywrócić i gdzie.

Ale tym nam buzi nie zamkną - trafili na ludzi którzy mimo swoich nie raz walk między sobą w takich chwilach potrafią się zjednoczyć we wspólnej sprawie.

Czekam na odp. od Abuse Google,MSN,Yahoo czy projekt DMOZ można uznać jak templatemonster za spam.

Tzn grupa stron o klonowanym content linkujących do dmoz.org

W wypadku templatemonster sytuacja była taka sama i zakończyło się banem

Jeżeli klonowanie zostanie uzane za formę spamu - nieźle będzie się musiał wyginać Pan mod za te przypiski typ Samerski blog itd.

Bo jak uczestnik spamerskiego systemu stron może nazywać kogoś spamerem.

Prywatna osoba może mu nic nie zrobi ale firmy już tak.

Pozdrawiam

Miłej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW a gdzie jest Jeż i jego błyskotliwe komentarze?

Właśnie wrócił z weekendu pod namiotami i dochodzi do siebie przed jutrzejszym dniem zawalonym pracą.

Bo jak uczestnik spamerskiego systemu stron może nazywać kogoś spamerem.

;)

Pozdrawiam, J.

P.S. A więcej napiszę jutro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu inaczej tego nie mogę nazwać.

Zobaczymy zresztą jak na to zaopatruje się MSN,Google,Yahoo.

Nie zapytam najpierw czy DMOZ jest spamem.

Tylko zapytam czy tworzenie grupy podobnych stron i linkujących do 1 domeny to spam,

Dopiero po uzyskaniu odp. zadam 2 pytanie. Czy DMOZ jest spamem bo posiada 1000 kopii które do niego linkują.

Bolesna prawda ale tak jest, problem w tym że projekty jakoby GNU uważają że droga dla nowych projektów jest zamknięta.

Google czy MSN nie powinno wyróżniać grupy stron - to jest spam a to nie, choć jest identyczne.

Koresponduje z adminami zagranicznych dmoz.

Obiecanka że mod polskie włąśnie dyskutują nad przywróceniem pewnej części stron mnie nie rajcuje.

Pan Tcook naważył piany i teraz ją wypije.

Dzisiaj będę telefonował do autorów Kodeksów Seo, zadam pytanie: Jak można pisać kodeks SEO będąc na Liście spamerów Pana Tcook.

Lista cieszy się bardzo dużym powodzeniem - jakby to była lista wildsteina polskiego pozycjonowania - każdy zerka czy ja też tam jestem i z jakiego powodu.

Nawet sam Pan Władek jest mocno zainteresowany skąd takową liste posiadam.

Reszta modów polskiego DMOZA także.

Przeczytałem że ukarają osobę która wyniosła ta listę Pana Tcook na światło dZienne :-).

Ciekawe jak to zrobią ;-) sprawdzą kim jest szook ?.

Napisałem Panu Włodkowi że ciężko będzie.

Hm, chyba powinienem na forum DMOZA dać swój stary podpis.

Szook był,jest i będzie bo Szook jest wszędzie ;-).

A teraz na poważnie:

Kto postawi forum na DMOZ.ORG.PL - działy do uzgodnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szookacz, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?

If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

No to widać jak koledzy Operatorzy zaczeli walczyć !!!!

Tylko co oni mogą zrobić, myślę że banowanie na forum za mówienie prawdy tylko potwierdza ich machlojstwa :-).

Widać że czują ciśnienie

Mam już nowy login na forum DMOZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony widze narzekania na brak obiektywności modów. Z drugiej - szereg kategorii nie ma redaktora. Zainspirowany w pewnym stopniu bliźniaczym tematem zgłosiłem się w niedzielę jako kandydat na moderatora działu gry internetowe. Już po kilku godzinach moją aplikację przyjęto.

Wszedłszy do panelu widać od razu pare rzeczy:

- w kategorii którą nikt się nie zajmował strony leżały sobie po pół roku i dłużej.

- sporo wpisów ze stronek, które się do DMOZA nie kwalifikują. Duplicate Content to "standard"

- stronki sobie "wędrują" po kategoriach. Dodanie strony do nieadekwatnej kategorii powoduje, że zaczyna ona krążyć po dmozie, az trafi do właściwej.

To wnioski juz po pierwszym dniu zajmowania sie moim działem.

Jesli chcecie poprawić DMOZa - może zajęlibyście się paroma porzuconymi działami? BTW od środka zawsze można więcej zdziałać niż z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kategorii którą nikt się nie zajmował strony leżały sobie po pół roku i dłużej.

w poczekalni kategorii, którą zacząłem moderować znalazłem wpisy z 2000 roku, bez żadnej historii. Po prostu site added thru add url i leżały, i czekały.

pzdr.

PS. Szooku, mógłbym pomóc, jakimiś bdzurami.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności