Skocz do zawartości

Bywało różnie ale chyba czas to zmienić


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem log czystki we wiadomej kategorii i podobnie jak Dido muszę przyznać, że mimo wszystko w większości przypadków uwagi były słuszne.

Owszem, jest kilkoro poszkodowanych i niesłusznie usuniętych, no ale nie czarujmy się - ta kategoria nie jest obiektywnie najważniejszą w skali całego DMOZ.

Jej znaczenie można porównać do:

https://tinyurl.com/caxga

gdzie dopiero się dzieją cuda, a jednak nikt się tym nie przejmuje. Przy tak dużym projekcie jest pewien margines błędu. Owszem, należy dążyć do jego minimalizacji, ale nie w ten sposób.

Zamiast poruszyć kulturalnie temat za pomocą kanałów do tego przeznaczonych i w ramach obowiązujących zasad, to robicie jakieś pospolite ruszenie, mając za swojego herszta Szooka podnieconego jak kotka w czasie rui (co od biedy mogę zrozumieć, gdyż jego strona była jedną z nielicznych, które istotnie wydawały się na miejscu w omawianej kategorii).

Zaraz się umówicie kto jaką kategorię przejmie i czyje strony gdzie pododaje, klikniecie po 1000 razy "przypomnij hasło" dla każdego redaktora, no i co ?

Przypomina mi to wątek na amerykańskim forum Ebaya, gdzie Polacy wyrażali swoje niezadowolenie z polskiej edycji serwisu - https://tinyurl.com/c797d - zapraszam do lektury, może trochę nabierzecie dystansu.

Rozpoczęcie jest proste!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wiesz nie znaczy że mamy tolerować takie zachowania.

Każdy ma inne metody, gość posiadając stronę o jednej tematyce skasował inne podobne.

Nie zapominajmy że alty w obrazkach nie wpływają na merytorykę strony! i pozycje w DMOZIE :-) więc uwagi kolegi Tcooka były głupie.

Bo takiego spamu którego on sam dodał można znaleźć mase.

Jeszcze jedno - ten Tcook to stary MODERATOR dmoz i nad wieloma innymi siedzi kasując ich wpisy tymbardziej walka z nim jest tak ważna.

Nie będę tolerował i szczypał się przed modertorami których przerosły ambicje i myślą że rozumy pozjadali wszystkie.

Naszczęscie wśród modów,ludzi którzy tu piszą są ludzie którym wcale się to nie podoba a ja do nich dołączyłem jak zauważyłeś.

I powiem ci więcej nawet Tcook mi pomógł wytargując na świat dzienni spam pewnej agencji która pisała kodeks SEO wraz z onetem,netsprintem czy WP, to bardzo wskazuje jakość takich projektów jak ten kodeks.

Zresztą nie oszukujmy się wielu modów zostało modami dla znajomości i szybkiego dodawania stron w dmozie a nie z celów pomocowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuel każda pomoc się przyda w szukaniu rażących naruszeń adminów.

Ja ciągle zbieram materiały i to co podsyłają mi różne mody które nie są zadowolone z tego co się dzieje w dmoz PL, wszystko chcemy przetłymaczyć i wysłać do odpowiednich osób.

Jeżeli śmigając widzisz gdzieś jakieś rażące przegiecia podeślij mi na meila.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herszta Szooka

Szook jaki jest każdy widzi, a poziom dyskusji rzeczywiście czasem jest zbyt niski.

jest pewien margines błędu

Pewnie, gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Tylko za dużo tych wiórów.

poruszyć kulturalnie temat

Poczytaj forum, temat został poruszony gdzie indziej. A "kulturalną" dyskusję widziałem na forum dmoza.

Jej znaczenie można porównać do:

https://tinyurl.com/caxga

gdzie dopiero się dzieją cuda, a jednak nikt się tym nie przejmuje

Co to ma do rzeczy, to nie nasze podwórko.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalashnikov piszesz, ze przejrzales logi...

prosze rzuc okiem raz jeszcze na powod wywalenia strony daup.pl (nie mam nic wspolnego z ta strona) a potem sprawdz, czy rzeczywiscie na tej stronie nie ma "żadnych rzeczowych informacji"...

ja znalazlem... redaktor jakos nie znalazl...?

i jest takich wiecej niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności