Skocz do zawartości

Show/Hide


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się czy za coś takiego jak poniżej można dostać bana w google.

Jeżeli napiszę bardzo prosty skrypt w js. w stylu show/hide coś tam i umieszczę wewnątrz słowa kluczowe, to czy mogę za coś takiego dostać bana. Internauta po kliknięciu na przycisk będzie mógł zobaczyć treść (słowa kluczowe), a po ponownym kliknięciu treść się schowa. Słowa kluczowe byłyby za body.

Co wy o tym sądzicie?

Pozdrawiam

Wojciech Zakrzewski - remonty Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kombinujesz w tą stronę, to zamiast słów kluczowych napisz artykuł, w którym te słowa kluczowe będą się zawierały, po kliknięciu w tytuł artykułu będzie się wtedy pojawiał/rozwijał... wtedy będzie wilk syty i owca cała :D

a jak napiszesz ów artykuł, zobaczysz, że jest całkiem dobry to dojdziesz do wniosku, że nie ma sensu go chować i będzie cały czas widoczny na stronie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie to, ponieważ bardzo często można spotkać na stronach www takie rozwijane zakładki z treścią. Przecież to co w nich umieszczę to moja sprawa. Nie będzie to przecież tekst np. w kolorze tła.

Wojciech Zakrzewski - remonty Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rozwijane zakładki z treścią
tak, jeżeli jest to działanie JS na właściwości display: css to google czyta to normalnie. Więc jeżeli dodasz tam liste słów kluczowych to może być teoretycznie problem bo jest to praktycznie to samo co na przykład tekst w kolorze tła - cel ten sam. Kaviorek dobrze gada :D

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jeżeli jest to działanie JS na właściwości display: css to google czyta to normalnie. Więc jeżeli dodasz tam liste słów kluczowych to może być teoretycznie problem bo jest to praktycznie to samo co na przykład tekst w kolorze tła - cel ten sam. Kaviorek dobrze gada :D

Zrobię to w taki sposób, że to js. będzie ukrywał tekst, bez żadnej ingerencji css. Jak internauta w swojej przeglądarce będzie miał wyłączoną obsługę js. to tekst normalnie mu się wyświetli.

Wojciech Zakrzewski - remonty Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc chodzi mi o to, że google widzi źródło strony - więc jeżeli będą te słowa widoczne w źródle to google wtedy to złapie - i może się obrazić........

Tak jak pisali wcześniej - lepiej uważać. Napisz arta, <strong> dla słów kluczowych i tyle :D

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności