Skocz do zawartości

Ping SEO Amator 1.0.0 program do pingowania


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy tylko u mnie, ale czasami sie zawiesza
Może się zawieszać, lub raczej zamarzać jeśli serwer długo nie odpowiada, bo wszystko odbywa się w ramach tego samego wątku. A w tym programie klasy "Amator" nie przewidziałem wielowątkowości... :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum kolego. Wątków o pingowniu jest przynajmniej kilka.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) prace w toku....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Program do pingowania w wersji Master gotowy. Zapraszam do mojego topicku jemu poświęconemu:Ping SEO Master

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje program niebawem zgłosze sie po orginał. Jedno pytanie: co jaki czas ustawiac ponawianie pingowania i przez jaki czas (ilosc dni)?

Dla zwyklego małego zaplecza, 10 podstron... tylko zeby zaindeksowac strone główna + podstrony w google.

Przez 5 dni, co 4 godziny pingowanie wystarczy?

Przydała by sie wieksza lista serwerów XML-RPS, bedzie?

Kontakt: punkty@strony.pl

gg: 10386146

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności