Skocz do zawartości

Zlot uzytkownikow forum...


kwasny

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Bywaly moze juz jakies zloty/spotkania uzytkownikow tego fora? Jak widze ekipa jest dosc duza wiec mozna by jakies wspolne piwko zrobic i pogadac na zywca. Mysle ze na takim weekendowym spotkaniu wiecej tematow by sie omowilo niz na forum w miesiac.

Wiec jak to wami panie i panowie jest???

Lato idzie piwko mozna wypic wszedzie ;]

Dzieki

Pozdrawiam Calosc

Zastanawiałeś się kiedyś co możesz mieć za darmo?--->>>

darmoszka.com

Ku chwale mini.otwarty--->>>

katalogstron.darmoszka.com

Zapraszam do mojego kontrastowego katalogu --->>>

katalog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak w temacie. Bywaly moze juz jakies zloty/spotkania uzytkownikow tego fora?

Owszem, odbywają się spotkania.

Jak widze ekipa jest dosc duza wiec mozna by jakies wspolne piwko zrobic i pogadac na zywca.

Z całym szacunkiem, im więcej osób (zwłaszcza mniej, że też tak powiem, "markowych"), tym niższy przewidywany poziom dyskusji, a więcej przysłowiowego "piwka". Dla większości z nas wygospodarowanie wolnej soboty jest ciężkim zadaniem, ze względu na dosyć intensywną pracę i sprawy prywatne.

Z tego powodu zdecydowałem nie pisać o kolejnych spotkaniach PiO na PiO - do tych wniosków doszliśmy z jednym z krakowskich forumowiczów, mniej więcej 5 minut przed rozpoczęciem przez Ciebie tego tematu.

Pozdrawiam, J.

P.S. Mój avatar to wspólny rysunek krakowskich forumowiczów wręczony mi przy herbacie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Krakowa jest dużo osób bo tam jest od zawalenia informatyków :) i z teog powodu tam jest od zawalenia konferencji i wykładów :/ , a nie jak u nas w okolicach Szczecina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox spox ja tam szczecin cenie ;-) U nas są najpopularniejsi rejestrancji domen :-) jak Az czy Home :-) zresztą tak samo liderzy hostingu :-).

Więc Bełdzio raczej to nie kwestia ilości informatyków.

A rozwoju samego miasta. A jak wiesz szczecin ma się z tym marnie

Bo w szczecinie znam 7 osób które zawodowo zajmują się poz.

art4

ja

red7

bardzo znany swojego czasu :)

lecz ostatnio działający w zaciszu Dejadesign

Polcreate

z krakowa typowo zawodowo nie mówię tutaj na forum ale jako firma znam tylko Lorda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności