Skocz do zawartości

Zlot uzytkownikow forum...


kwasny

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Koniec przechwalania sie kto kogo zna i kto z kad jest. :>

a za to my w krakowie mamy jeden biurowiec i jeden szkielet biurowca - mial byc postawiony lata temu ale nie wyszlo i stoi sam obskurny szkielet - ale podobno prezydent miasta ma go obklecic calego plandekami na których beda namalowane niebieskie okna, ludzie z laptopami a na dachu atrapa smiglowca - bedzie city ze hej :mrgreen:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mieszkam zupełnie gdzie indziej, ale Kraków bardzo lubię i mam tam przyjaciół. W Szczecinie również i na Juwenalia za 1.5 tygodnia wybieram się do tego miasta, w którym miejscowy kebab reklamuje swoje wyroby hasłem "kotlety i bułki z Berlina"...

Biba, jak sie patrzy;)

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tez jak widac po forum wielu z nas nie mowi skad jest, podobnie jak co pozycjonuje :) ja tam moze nie mam powyzej 1.000 postów (ooo, nawet na pewno) i jakos specjalnym specem tu nie jestem, ale Warszawa tez tu chyba nie jest w tyle, o orygionalnosci tego miasta nie ma co mowic nawet ;)

a co do zlotu... ten temat to na niejednym forum byl poruszany... nie ma to sensu. Wypalilo to tylko na jednym forum i to nie raz, widzimy sie w duzej grupie co roku, a w mniejszych czesto, idealna sprawa, ale to bardzo specyficzne forum i specyficzna grupa ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podoba Warszawa, w Sczecinie jeszcze nie mialem okazji byc a moim ukochanym miastem jest owy Sacz - wogóle chcialbym sie tam kiedys chociaz na rok przeprowadzisz - jezsdze tam co roku w wakacje - tak bez celu na jeden dzien - super jest ;)

takie megaspotkanie mogloby sie udac chyba jedynie na skypie - megakonferencja :) ale chyba bysmy skypa zatkali na dobry miesiac

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim ukochanym miastem jest owy Sacz - wogóle chcialbym sie tam kiedys chociaz na rok przeprowadzisz

To Ci powiem, ze w okolicach, troche bardziej na poludnie jeszcze, moja rodzina ma domek, (szukaj 'miasta' Piwniczna) i tam od lat jezdze. Niesmaowita sprawa, inny swiat, ale jakbym mial tam mieszkac to chyba tylko praca 99% on-line, a kontakt ew. z klientem, wyslanie materialow itp. poczta polska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj 'miasta' Piwniczna

doskonale znam - tam tez przyjezdzam (troszke za Starym Saczem) - kocham tamte okoloice - tak jak piszesz - inny swiat - nie wiem co maja w sobie tamte okolice ale to jest cos niezwyklego - cos co powoduje ze caly rok myslami tam jestem i chce wracac

jakbym mial tam mieszkac to chyba tylko praca 99% on-line, a kontakt ew. z klientem, wyslanie materialow itp. poczta polska Mr. Green

dokladnie tak to sobie wyobrazam :D

pozdrawiam,

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doskonale znam - tam tez przyjezdzam (troszke za Starym Saczem) - kocham tamte okoloice - tak jak piszesz - inny swiat - nie wiem co maja w sobie tamte okolice ale to jest cos niezwyklego - cos co powoduje ze caly rok myslami tam jestem i chce wracac

To jak wiesz gdzie jest Piwniczna... kurde ale fajnie :D ...to może kojarzysz nazwy Kosarzyska (jedzie się przez nie na Suchą Dolinę, raj narciarski tamtejszy, jeden z 2) lub Niemcowa? :D Nie no, normalnie się kiedys tam spikniemy na browarek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Poznania, Ale chętnie bym się przeprowdził do Krakowa - bliżej gór. A Nowy Sącz, Piwniczna, wiele razy tam byłem. A najchętniej to bym zamieszkał własnie w górach. Ale tylko relaks, bez pracy. Ale chyba musiałbym najpierw wygrać co nie co w LOTTO.

W Kosarzyskach też byłem i w Wierchomli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwniczna

tylko piwniczna kojarze, jeszcze jest Grybów, uście Gorlickie a dalej juz tylko Słowacja - jezdze po wszystkich tych okolicach i sobie ogladam - czasami nawet nie wysiadam z auta - po prostu lubie tam jezdzic, i zawsze zatrzymuje na stacji benzynowej przed N. Sączem jadac od strony Krakowa - zaraz za serpentynami :D

a tak wogóle tuz przed serpentyna - ta przed N. Sączem skreca sie w lewo w mala uliczke która prowadzi az do jeziora rożnowskiego - tam jezdze pod namiot - chociaz na 3 dni - tam to dopiero jest raj - wszystkim goraco polecam :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności