Skocz do zawartości

Zlot uzytkownikow forum...


kwasny

Rekomendowane odpowiedzi

takie zadupie, a tyle ludzi je zna... ale zaskoczenie, żeby nie mówić, że szok :D

ale radość mam na wieczór, a właściwie zaskoczenie hehe

nie spodziewałbym się normalnie... tak właściwie we wszystkie te miejsca wymienione ode mnie tam to na piechote... ostatnio do granicy Słowackiej jak byłem ze znajomymi to też na piechte daliśmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy to ten topic z serii "moje miasto rządzi" ??

:D

No dobra - tradycyjnie już jestem za zlotem w Poznaniu - bardzo ładne miasto.

Mamy też parę prawdziwych biórofcuf

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznaniu - bardzo ładne miasto.

Muszę przyznać, że w Poznaniu bardzo mi się podoba.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się nie da zorganizowac zlotu forumowiczów?? Sam kilka takich zlotów organizowałem. Przyjeżdza pare - parenaście procent forumowiczów, ale zwykle przyjeżdzają Ci najbardziej zaangażowani. Jest zabawa przednia. Ba, współorganizowałem nawet zloty forum na które przyjeżdzali też sąsiedzi zza południowej granicy (niezbyt licznie, ale istotne jest że przyjechali).

Zlot organizuje się w ten sposób:

Ogłasza się na forum gdize sie da, na miesiać przed terminem kiedy jest zlot i gdzie

Informacje o tym powtarza się co pare dni

Tworzy się listę osób, które zdecydowały się na zlot trafić - z jednej strony to motywuje ludzi, którzy 'obiecali' być, aby jednak przyjechac, z drugiej przyjeżdzają osoby, które z różnych powodów chciały by tych wynienionych spotkać

Tworzy się listę osób z miasta, w którym jest zlot - zdobywa się ich numery GG i angażuje w ten czy inny sposób w organizację zloty.

Nie ma sensu tworzyć zlotu ogólnopolskiego na start. Najsensowniesze są zloty regionalne

Katowice - Kraków - Rzeszów - Kielce (w Krakowie lub Katowicach, zwykle na zmiane)

Warszawa - Łodź - Lublin - Białystok (w Warszawie)

Trójmiasto - Warmia - Kujawy (na zmiane Trójmiasto - namioty na Mazurach)

Poznań - Zielona góra - Szczecin (w Poznaniu)

Opole - Wrocław (we Wrocławiu)

Ogólnopolski zlot się organizuje albo w miejscowości w której najwięcej osób przyjeżdza na regionalne zloty, albo w Warszawie.

Co do poziomu dyskusji - w większym gronie tworzą sie małe grupki - część rozmawia towarzysko, część merytorycznie. Najpiękniejsze jest to, ze można się przenosić z grupy do grupy. Nie zawsze aby merytorycznie porozmawiać, ale choćby po to aby posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy praktyka na forum

nie tylko jednego :D a co do zlotu to koniec lipca moge coś na kaszubach zorganizować nad jeziorkiem mam klucze 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k to się nie da zorganizowac zlotu forumowiczów?? Sam kilka takich zlotów organizowałem. Przyjeżdza pare - parenaście procent forumowiczów, ale zwykle przyjeżdzają Ci najbardziej zaangażowani. Jest zabawa przednia. Ba, współorganizowałem nawet zloty forum na które przyjeżdzali też sąsiedzi zza południowej granicy (niezbyt licznie, ale istotne jest że przyjechali).

Zlot organizuje się w ten sposób:

Ogłasza się na forum gdize sie da, na miesiać przed terminem kiedy jest zlot i gdzie

Informacje o tym powtarza się co pare dni

Tworzy się listę osób, które zdecydowały się na zlot trafić - z jednej strony to motywuje ludzi, którzy 'obiecali' być, aby jednak przyjechac, z drugiej przyjeżdzają osoby, które z różnych powodów chciały by tych wynienionych spotkać

Tworzy się listę osób z miasta, w którym jest zlot - zdobywa się ich numery GG i angażuje w ten czy inny sposób w organizację zloty.

Nie ma sensu tworzyć zlotu ogólnopolskiego na start. Najsensowniesze są zloty regionalne

Katowice - Kraków - Rzeszów - Kielce (w Krakowie lub Katowicach, zwykle na zmiane)

Warszawa - Łodź - Lublin - Białystok (w Warszawie)

Trójmiasto - Warmia - Kujawy (na zmiane Trójmiasto - namioty na Mazurach)

Poznań - Zielona góra - Szczecin (w Poznaniu)

Opole - Wrocław (we Wrocławiu)

Ogólnopolski zlot się organizuje albo w miejscowości w której najwięcej osób przyjeżdza na regionalne zloty, albo w Warszawie.

To jest najkonkretniejszy post od dluzszego czasu jaki widzialem.

Jezeli ktos faktycznie chce zorganizowac zlot, to wlasnie w ten sposob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat się rozwija, to kilka słów jak ja sobie to wyobrażałem...

Większośc jak wyżej, ale to kwestie 'wstępne'. Natomiast główną

ideą jaką proponowałem to zorganizowanie spotkania tak, by była

zarówno część merytoryczna, jak i późniejsza, swobodniejsza. W ramach

niewielkiej składki wynajęlibyśmy salę, wypożyczyli projektor, itp,

a każdy z nas, lub chetni, opowiedzieliby o swoich pracach, w taki sposób

by chciało się jechać na spotkanie czasem przez pół Polski... Spotkanie

odbyc się powinno według mnie w Poznaniu, Łodzi lub Warszawie, by

jednak dać możliwie równe szanse dojazdu osob spoza miasta spotkania...

Wśród moderatorów jednak nie widziałem wielkiego aplauzu, więc

pisanie bardziej szczegółowego planu spotkania okazuje się mniej ważne

niż inne moje sprawy codzienne...

:]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2^4 dzień miesiąca, dwie godziny później niż ostatnio, miejsce to co zwykle.

Więcej informacji u tego który ostatnio zasiadał po mej lewicy. :)

Okazalo sie, ze jez nie jest Jezem, tylko to jest kret ;)

(zeby nie bylo nieporozumien, to z gory mowie, ze kret to synonim wtyczki)

Ja popieram pomysl Szy, zeby zorganizowac to w centralnej czesci Polski.

Lodz nie jest najlepszym pomyslem, bo tam nic nie ma.

Uwazam Poznan za idelane miejsce.

Tez uwazam, ze moderatorzy mogliby (z racji swojej funkcji i mozliwosci) jakos kopnac do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam, ze moderatorzy mogliby (z racji swojej funkcji i mozliwosci) jakos kopnac do przodu.

No pewnie, że mogliby, widzisz w Krakowie spotkalismy się pogadaliśmy w miłym gronie i dało się, szybko i sprawnie, ale myślę że żaden z nas nie podjął by się zorganizować ogoloposkiego spotkania - musimy uwzględnić obecność Michała - kiedy będzie.

Może spróbujcie sie spotkać w małym gronie, może z tego coś wyniknie, sądzę że jeszcze za wczesnie na ogólnopolski zlot, za wcześnie nawet na krakowski zlot, jak napisali poprzednicy z Krakowa spotkaliśmy się luźno żeby pogadać a nie tłumaczyć co to jest pozycjonowanie i czemu to tak a nie inaczej.

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że mogliby, widzisz w Krakowie spotkalismy się pogadaliśmy w miłym gronie i dało się, szybko i sprawnie, ale myślę że żaden z nas nie podjął by się zorganizować ogoloposkiego spotkania - musimy uwzględnić obecność Michała - kiedy będzie.

Masz chyba racje. Jezeli chodzi o Michala (bez urazy) nie sadze, zeby jego obecnosc byla konieczna.

A jezeli chodzi o pomoc moderatrów, to mialem na mysli jakas mozliwosc zebrania info. Chyba stworze osobny topic zeby zorientowac sie, kto jest z 3miasta.

P.S. Czy moglbym prosic o pomoc moderatorow w tamtym topicu (wywalanie niepotrzebnych postow).

Ja chce zebrac jakies info mna temat ludzi z 3miasta, a to jest jedyny sposob na jaki wpadlem

Moze ktos napisalby prosty skrypt, w ktorym ludzi pisaliby swoje lokalizacje , regiony, zeby latwiej moznabyloby organizowac lokalne spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności