Skocz do zawartości

nTechnology oszust


LCN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
LCN skąd ta pewność, że nie dostaniesz tych pkt ?

Sprawa miala miejsce miesiąc temu.Napisałem wtedy post na forum e-weblink.Dziś zobaczyłem w dziale PHP na PiO że jakieś skrypty oferuje nTechnology więc postanowiłem odświeżyć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu mu zbanowali dmozy i pkt poleciały. Zdarza się. Pewnie odda pieniądze lub da pkt. jak naprodukuje :D

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu mu zbanowali dmozy i pkt poleciały. Zdarza się. Pewnie odda pieniądze lub da pkt. jak naprodukuje :D

Marzenie ściętej głowy, kilku krotnie prosiłem o zwrot $ i bez skutecznie.A że nie podaje typek adresu to czuje się bezkarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie "nTechnology" okradł mnie na 400 pln za fikcyjne pkt w e-weblinku.Dajcie mu banana na forum.

Ostrzegam wszystkich nie kupujcie nic od niego, bo nawet nie poda Wam pełnych danych do przelewu tylko nr. rachunku.Szuja i tyle.

Moim skromnym zdaniem... jeśli przelewasz komuś pieniądze na konto nie znając nawet jego pełnych danych to sam jesteś w tej sytuacji sobie winny. Zaufanie to bardzo dobra rzecz- w Twoim przypadku nazwałbym to jednak naiwnością. Nie zmienia to oczywiście faktu, że bardzo dobrze iż ostrzegasz innych przed oszustem. Ty sam (mam nadzieję) też się przez tę sytuację czegoś nauczyłeś i na przyszłość będziesz już mądrzejszy.

dust.pl - hosting klasy business [ kompleksowe rozwiązania dla Twojego biznesu ]

Markowe serwery DELL kolokowane w Polsce, bezpośredni styk do zasobów: TPNET, PL-IX, WIX, AC-X

NIP: 7712529108, REGON: 100262620, Infolinia handlowa: 0801 000 867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem chłopak jest w porządku.

Tez kupiłem od niego 100k 3 dni temu i też wczoraj mi wyparowały.

Ale też sprzedaje punkty i wiem, że w ciągu zeszłego tygodnia straciłem 50% punktów.

dlatego włąsnie dokupiłem, bo się boję zawieśc klientów które kupili ode mnie punkty i chce mieć zapas.

gadałem z nim przez gg włąsnie o tym że google kasuje zaplecza i tym,ze jestem przygotowany na spadki punktów u niego.

Mam najlepsze wrażenia. Bardzo mnie się chłopak spodobał.

p.s.

a oto i dowód: napisalem do niego przed chwilą, za minutę już odpisuje na gg.

Glowe daje, nie jest oszustem, poprostu jest nasz człowiek, a do tego nasz ciężko zapracowany człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, LCN, jesteś zbyt porywczy, przypomnij sobie nasza rozmowe przez gg 2 dni temu.

Wierze, że masz wielką przyszłość, bez żartów, ale moja rada - mniej emocji, zbieraj fakty, analizuj.

No i nie nazywaj kogoś oszustem tak z buta.

Po 10 min. rozmowy na gg mam (edit - miałem) nieodparte wrażenie, że nTechnology jest uczciwym, informatykiem, siedzi po nocach i ciężko pracuje.

Jesli sprzedał ci troche taniej punkty, dzięki Bogu, ja kupiłem w "normalnej" cenie.

No i trzeba mieć świadomość co się dzieje ostatnio z site w google.

Przecież LCN, piszesz w topiku eweblink, czytaleś na pewno wyliczenia, system traci milion site dziennie,

jesli tak dalej pójdzie, za 60 dni nie zostanie żadnych punktów.

Wszyscy piszą że tracą site i czemu ty sie dziwisz, że nTechnology też stracił site?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 min. rozmowy na gg mam (edit - miałem) nieodparte wrażenie, że nTechnology jest uczciwym, informatykiem, siedzi po nocach i ciężko pracuje.

Niezle argumenty......no comment

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności