Skocz do zawartości

nTechnology oszust


LCN

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra ja tam rozumiem LCN, ma prawo do złości. Sam sprzedaje pkt i jak widzę, że site leci to od razu oddaje kasę ludziom (za pełen miesiąc) i zaraz ich informuję i tak też powinien zrobić ntechnology, a jednak coś jest nie w porządku jak miesiąc już minął a LCN nie odzyskał kasy.

Co do danych do konta to równie dobrze możesz sobie podać cokolwiek, bo żeby doszedł przelew wystarczy tylko numer konta, a reszta może być zmyślona.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Również rozumiem złość chyba że LCN nie dopowiedział wszystkiego... Jeżeli ktoś traci punkty to sam powinien poinformować o tym ludzi i albo oddać kaske albo kombinować punkty. Mieliście chyba swoje adresy email albo tel. takich rzeczy nie powinno sie załatwiać na gg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy moi : Ja w pewnym momencie już będąc zrezygnowanym do końca powiedziałem mu tak : To przelej chociaż 50 k zamiast 200 k na trochę dłuższy okres czasu (50 k miał bankowo) to przelał 50k na 2 dni i potem już zero.

Widzę że dopiero po tym poście "dotarło coś" do ntechnology i mamy omowione terminy zwrotu $ (to już 4 termin który ustalamy). Zobaczymy.

Jak dilerzy mawiają : albo kasa albo towar,mija miesiąc i zero więc drogi Pawka to są fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCN, nie znam całej prawdy, może masz racje, pisze tylko, że tez chłopaka nie znałem, ale 3 dni temu kupilem 100k.

Wczoraj znikneło, rano napisalem, sprawa jest już załatwiona.

Topik jest jak najbardzej na miescu, od tego jest własnie forum, żeby ostrzegać, wielkie dzięki że piszesz o problemie,

ale skoro on cie oszukał miesąc temu dlaczego piszesz dopiero dziś? Gdyby napisałeś to 3 dni, nie kupił bym od niego.

Odnośnie wypowiedzi netelektryk. Nie pisze, że to są argumenty, pisze jakie mam odczucia.

Nie jestem ekspertem w dziedzinie uczciwości, wręcz odwrotnie.

kilka razy zostalem oszukany przez allegro, zostalem oszukany przez M. Hoduna z Gdańska ( ale potem Hodun zwrócił mi kase),

zostałem oszukany przez sprzedawce strony lozik.pl - M. Kowala z Sokołowa Podlaskiego i nigdy nie odzyskałem tej kasy

( a tydzień temu się dowiedziałem, że następny oszukany przez niego - odzyskał, zadzwonił do rodziców,

obecał pójśc na policje, ja tego nie robiłem, mimo, że telefon miałem)

Powtórze - mimo wielu przykrych doświadczeń z oszustwami, mialem takie wrażenie i nadal mam,

że nTechnology jest uczciwym. Moje 3 dniowe doświadczenie na razie pokazuje, że się nie myliłem.

dla netelektryk - ostatnie 2 zdania nie są argumentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ale skoro on cie oszukał miesąc temu dlaczego piszesz dopiero dziś?"

Opisałem sprawe miesiąc temu na e-weblink.Skoro 3 razy dawał termin zwrotu $ i nie dotrzymał to sobie odpuściłem(zero danych adresowych,nawet jakbym je miał to pewnie : niska szkodliwość społeczna czynu).

Wczoraj zobaczyłem w dziale PHP na PiO że nTechnology oferuje jakieś skrypty to zareagowałem.Z tego co widziałem mało się udziela/ł ntechnology na PiO.

P.S. Trochę dziwne że miał pkt dla nowych klientów a nie uregulował sprawy ze mną (może nie tylko ze mną).

Dobra nie ma co ciągnąć tematu - zainteresowani przeczytają.Ja tylko poinformuję w tym wątku jaki był finał sprawy.Nie lubie robić ludziom kolo pióra ale nie lubie też być walonym w rogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCN, a może raczysz mi odpowiedzieć na kilka PW które Ci wysłałem- zawarliśmy pewną umowę, coś obiecałeś, ja ze swojej części się wywiązałem i... nagle ZERO odpowiedzi na wiadomości. Normalnie jakbyś umarł lub wyparował z forum... Wcześniej- odpowiedzi w ciągu kliku/kilkunastu minut. [ nierzetelny partner ]? Może sprawa z NTech to takie zobrazowanie przysłowia trafił swój na swego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCN, a może raczysz mi odpowiedzieć na kilka PW które Ci wysłałem- zawarliśmy pewną umowę, coś obiecałeś, ja ze swojej części się wywiązałem i... nagle ZERO odpowiedzi na wiadomości. Normalnie jakbyś umarł lub wyparował z forum... Wcześniej- odpowiedzi w ciągu kliku/kilkunastu minut. [ nierzetelny partner ]? Może sprawa z NTech to takie zobrazowanie przysłowia trafił swój na swego??

Racja- pamiętam o naszej sprawie,dziś na PW Ci napisze co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w matematyce. Zasada "odwracamy warunki do góry nogami"

Przypuścmy, że nTechnology [ nierzetelny partner ]. Przypuścmy nawet, że to Michał Hodun z Gdańska, wybrzeża obrońców,

dalej adres wszyscy od dawna pamiętamy. Dostaje własnie takie info na pw, nTechnology to Hodun.

Nie wiem o ile prawdą jest że Hodun się zmienił.

Przypuścmy, nieważnie nTechnology to Hodun, czy też nie, że skoro zdobil sporo punktów w weblinku,

udostępnia skrypty zadarmo, bawi się informatyką, skonczonym debilem nie jest.

Jego zadanie - oszukać jak najwięcej osób i zarobić jak najwięcej kasy.

Co zrobi debil na jego mieścu? Oszuka jednego LCN, na pio okazuje się info i gośc jest spalony.

Musi przez kilka miesący od nowa budowac przez sobie wiarogodną legende. Czy to mądrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności