Skocz do zawartości

nTechnology oszust


LCN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"Niska szkodliwość społeczna czynu" - to by była jakby Ci opchnął punkty za 25zł.

Nie rozumiem po co jeszcze cokolwiek pisać w tym temacie?! Ostrzegłeś forumowiczów - dziekujemy... Z odzyskaniem pieniędzy nikt Ci tu nie pomoże. Tym bardziej, że klepiesz już po raz drugi, że nie masz danych osobowych oraz adresowych gościa. Masz za to numer konta, w którym jest identyfikator banku, dane allegro(?), domniemasz że chłopak jest nieletni, a więc jest duże pole do popisu (16-letni [ nierzetelny partner ] nie będzie miał żadnych ulg).

Skontaktuj się z bankiem podając mocne argumenty co do oszustwa, jakieś wydruki, potwierdzenia. Jak sam sobie nie poradzisz z bankiem, zgłoś dłużnika do odpowiedniej firmy, która ma kompetencje i na 100% zdobędzie dane oszusta. Jak nie zapłaci to ręka sprawiedliwości prędzej czy później go (właściciela konta) dopadnie jak nie dostanie kredytu czy leasingu, czy nawet czajnika na raty bo będzie na liście dłużników. Równolegle możesz zgłosić sprawę na policję....

ot koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co jeszcze cokolwiek pisać w tym temacie?! Ostrzegłeś forumowiczów - dziekujemy...

Przeczytaj moje posty w tym wątku jeszcze raz.

Napisałem że nie ma co ciągnąć tematu-tylko poinformuje jaki był finał sprawy.

W ostatnim poście napisałem wyraźnie : Dla zainteresowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie miałem założyć temat o nTechnology.

Mi zakosił 300 zł.Czekam już 2 tydzień.

Jak nie odda to sąd.

Jego nr rachunku (jeśli ktoś Wam poda taki numer do przelewu to go olejcie) :

53114020170000480205114212

Numer tel. 505 868 579

Gość mówi że jest z trójmiasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem... jeśli przelewasz komuś pieniądze na konto nie znając nawet jego pełnych danych to sam jesteś w tej sytuacji sobie winny.

Jeśli masz numer konta to w danych nawet jak ci podam Kaczor Donald dane to przelew zostanie zrealizowany.

Tylko i wyłącznie liczy sie numer konta nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie coś w paru plikach w skrypcie oferowanym przez nTechnology.

<?php
/* =============================================================================
* Copyright 2005-08 nTechnology ?
* https://www.ntechnolgy.pl, All Rights Reserved
*
* Michell Hoduń
*
* www.hodun.info | www.ntechnology.pl
* 
* Radar.pl parser
*
* contact@ntechnology.pl
* =============================================================================
*/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności