Skocz do zawartości

Opinie o firmach


twoflower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie udało mi się znaleźć żadnego wątku o firmach świadczących usługę pozycjonowania stron w siecie, więc zakładam nowy.

Poszukujemy sprawdzonej i pewnej firmy, która potrafi wypozycjonować stronę w bardzo konkurencyjnym haśle (przynajmniej pierwsza strona w google). Swój wybór zawęziliśmy do firm:

Bluevision

Apogeum

GoldPosition

4people

AlgoMedia

Internetica

Która z nich jest godna polecenie, jakie opinie macie o nich? Jakieś inne dobre firmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

oprócz pytania czy potrafią wypozycjonować trudne hasło musisz postawić jeszcze drugie pytanie. Czy będą chciały to zrobic ;)

Jesli chodzi o mnie smiało moge polecic Ci goldposition oraz internetice. O reszcie (oprócz Bluevision) przyznam że nie słyszałem

pozdrawiam

Adek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaliśmy uwagę na portfolio, referencje, certyfikat google i klientów obsługiwanych przez firmę. Sprawdzaliśmy też czy klienci firm są faktycznie wypozycjonowani na wysokich miejscach. Być może pominęliśmy lub wykreśliliśmy w trakcie parę firm godnych uwagi. Jeżeli znacie inne dobre firmy to prosiłbym o podanie nazw.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zadano chyba w nienajlepszym miejscu, gdyż tutaj dyskutują głównie sami pozycjonerzy, a przecież mało kto poleci swoją konkurencję ;)

Co więcej nie sądzę by gdziekolwiek znalazł się ktoś, kto skorzystał z usług każdej z wyżej wymienionych firm i o każdej może się obiektywnie wypowiedzieć.

Jednakże na Twojej liście znalazła się firma, w której sam od kilku dni pracuję - 4people ;)

Zdaję sobie sprawę, że wobec powyższego trudno mi o obiektywizm, ale widzę 4people niejako "od środka":

- firma prowadzi poważny biznes - składa się z grupy specjalistów, posiada biuro w centrum Katowic, nie ma tutaj mowy o jakimś garażowo-chałupniczym biznesie dorabiającego studenta :(

- nie stosujemy technik spamowania przeglądarek wyszukiwarek ;), takie działania są ryzykowne i na dłuższą metę raczej nieopłacalne (o czym można przeczytać i na tutejszym forum)

- wprowadzana jest właśnie nową innowacyjna usługa, coś niedostępnego dotąd na polskim rynku, co pozwoli trafić właścicielowi strony www do szerszej grupy potencjalnych klientów - szczegółów nie zdradzam, bo projekt jest w trakcie realizacji, ale byłem zaskoczony prostotą i samym pomysłem tej usługi.

Skoro pytasz na forum, to znaczy że masz wątpliwości – po szczegółowe pytania zapraszam na priv. Zresztą jeśli zadzwonisz do nas w godzinach pracy (8-16) to na pewno kompetentna osoba poświęci czas na omówienie szczegółów i przygotowanie solidnej oferty - to przecież nic nie kosztuje poza odrobiną czasu, a pozwoli rozwiać wątpliwości i wyrobić własną opinię o nas.

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie stosujemy technik spamowania przeglądarek...

a kto spamuje przegladarki? nie no usmialem się troszke ;)

Wydawało mi się, że to dość oczywisty skrót myślowy. Skoro to jednak takie zabawne to sprecyzuję - chodzi tu o dążenie do niestosowania technik uznawanych przez Google za niedozwolone. Oczywiście nikt nie jest święty, ale niektórzy potrafią zdrowo przegiąć.

Swoją drogą - jak opisujesz ten temat klientom? Hasło "spamowanie wyszukiwarek" po krótkim opisie pozwala szybko zrozumieć klientowi o co chodzi, bo przecież nie będziemy operować pojęciami typu "cloaking"... ;)

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co raz ciekawiej, a co cloaking ma wspólnego ze spamowaniem? przeciez to podawanie innych wyników dla uzytkownika a innych dla bota...

tak między nami, nikt nie spamuje przegladarek... chyba że własciciel kompa... ale firma pozycjonująca nie ma na to wpływu, więc bym o tym Klientom nie mówił...

edit:

@Tapir - czasem z takiej reklamy mozna się dowiedziec jaki poziom reprezentuje firma ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co raz ciekawiej, a co cloaking ma wspólnego ze spamowaniem? przeciez to podawanie innych wyników dla uzytkownika a innych dla bota...

Powtórzę raz jeszcze, że użyłem tego słowa niejako "w zastępstwie" dla przeróżnych nieeleganckich technik, o których normalni ludzie nigdy nie słyszeli, za to słowo "spam" większość kojarzy doskonale i choć nie oddaje ono tutaj istoty problemu, to jednak narzuca pewne skojarzenia i upraszcza ewentualny proces wyjaśniania. Jeśli macie lepszy pomysł na zamknięcie problemu w kilku słowach - chętnie posłucham. Forum czytam od dłuższego czasu, ale coraz częściej trudno znaleźć tu rzeczowe dyskusje, za to ciętej riporsty nie brak :)

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiesz o co chodzi :)

CrashXT dał podpowiedź w swoim poście, ja w swoim 2 poscie tu dałem odpowiedź (jak pisałeś chyba edytowałem i dlatego nie wyczytałeś tego o przegladarkach) :)

z mojej strony EOT

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności