Skocz do zawartości

Opinie o firmach


twoflower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pytanie zadano chyba w nienajlepszym miejscu, gdyż tutaj dyskutują głównie sami pozycjonerzy, a przecież mało kto poleci swoją konkurencję :)

pomimo, że są moją konkurencją z tej listy mogę polecić 1-2 firmy, polecić można by jeszcze kilka innych, których na liście nie ma. Tylko klucz wyboru jest dla mnie niezrozumiały a raczej efekt, bo lista w żaden sposób nie odpowiada zdefiniowanemu kluczowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, błąd myślowy. Nie widzę sensu się tłumaczyć, szkoda tylko że nikt mi nie pokazał od razu, a wszyscy ironizują.

Widzę, że aktywna działalność na forum będzie niełatwym zadaniem, ale jeszcze się na Was odkuję :)

Szukaj mnie tutaj: Asante

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracaliśmy uwagę na portfolio, referencje, certyfikat google i klientów obsługiwanych przez firmę.

Radziłbym odróżnić klientów firm dla których została wykonana strona, mała poprawka, lub tylko usługi doradcze od tego co klienci pozycjonują. Ocena portfolio wykonanych projektów a następnie zobaczenie jak są wypozycjonowani nie ma najmniejszego sensu. Zdarza sie, że moi klienci. których pozycjonowaniem zajmuję się od początku do końca znajdują się w 3-4 portfoliach na raz :) i jest to to zgodne z prawdą, ale tylko częściowo - ot jedna firma hostuje, druga dostarczyła CMS'a, trzecia zrobiła grafę, czarta dopisała moduł meta-tagów itp.

Nie kwestionuję zasadności samego wyboru, tylko to, że uzyskany efekt jest bez sensu. Z całym szacunkiem ale tu lepiej sprawdziłaby się metoda za którą nie przepada żadna (po za 10) firmami - czyli wybór tych którzy są najwyżej w Google na "pozycjonowanie" - wybór również nie najlepszy ale z pewnością jakość uzyskanej listy i prawdopodobieństwo sukcesu wzrosło by ze 3 razy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił mojego przyjaciela (nie znam nikogo kto ma tyle mocnych fraz w topie) ale podobnie jak Tomek jest cholernie drogi i skubaniec wybrzydza w klientach :).

PS.

biuro też ma w centrum miasta :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem jaki przedział cenowy nas interesuje, więc proszę nie zważać na cenę. Im więcej propozycji tym lepiej.

Artefakt.pl pojawił się już dwa razy. Jutro będę musiał to wybadać.

Z certyfikatem firmy wydawały nam się bardziej wiarygodne (wiem, że chodzi o AdWords)

mrtn: Oczywiście, odróżniamy. Mówiąc o portfolio mam na myśli wypozycjonowane strony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki, ja też pracuje w 4people !!!

Przyjęliśmy Sławka na stanowisko JUNIOR SEO Specjalist, więc oczywiste jest, że będzie sie jeszcze musiał dużo nauczyć :puknijsie:

Wyślij zapytanie do większej ilości firm, wybierz najlepsze oferty (nie koniecznie najtańsze, zadzwoń dopytaj się)

... i... zaryzykuj... :)

PS.

Ja polecam tą z swojej stopki :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcę jawnie przyznać, że babcia mi mówiła, że kocha się w Sławomirze B. pseudonim "kulisty".

ale, żeby nie było, że to nie ma nic do tematu, to mówiła mi też, że on najlepszy jest w pozycjonowaniu...

Xann - wszystko psujesz;(,

ale dziękuję, za e-weblinka;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności