Skocz do zawartości

Opinie o firmach


twoflower

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co myślicie o tej firmie For-People.pl ?

Zaglądnijcie szczególnie do zakładki zaufali nam ;)

Nie no, może rzeczywiście robili coś dla tych korporacji, których loga tama mają? Wiele firm z branży wrzuca takie rzeczy na stronę, chyba raczej trudno było by to zweryfikować. Aczkolwiek na potencjalnego klienta mogło by to zadziałać, nawet jeśli był by to tylko "chwyt marketingowy".

Tyle lat minęło a ja nadal działam w SEO
-----

Wykonuję Link Building z tematycznych artykułów sponsorowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ich aukcje na allegro

https://allegro.pl/pozycjonowanie-8-fraz-pr...1299232172.html

https://allegro.pl/pozycjonowanie-8-fraz-pr...1306585857.html

Firma w miarę nowa, ciekawe jak dotarli do takich dużych firm żeby im pozycjonować strony, bo chyba nie poprzez swoją stronę, która nie jest chyba zbyt dobrze wypozycjonowana...

Dziwne też że roczne pozycjonowanie na 8 fraz na allegro rozdają prawie za darmo, a za samo dodanie firmy do map google chcą 299 zł ?

Tanio ubrania ciążowe w Bielsku-Białej Odzież ciążowa bielsko polecamy: spodnie ciążowe, sukienki ciążowe oraz inną odzież ciązową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe światowe korporacje wśród klientów i pracują za "co łaska" na alledrogo? :D Poza tym aukcja w pierwszej osobie "Przykładowe moje wyniki". Nikt nie będzie eksploatował pracowników, żeby w miesiąc zarobić tyle ile zwykle się zarabia przez 10 minut :) A może redefine też tak "dywersyfikuje" na zlecenia-przez-net? :unsure:

teraz nie za 5 517 PLN ani 2 999 PLN

Mi się to kojarzy z cudowną pastą do zębów, która teraz nie kosztuje 200 złotych... ani nawet 120... tylko w tej unikalnej promocji można mieć 2 jedynie za 45 złotych :) Albo za 3,50 w pobliskiej aptece :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności