Skocz do zawartości

System News


deili

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po przerwie :)

Jako że bardzo brakuje mi systemu News który tworzył Piotrek i wydaje mi się iż coś takiego jest potrzebne, postanowiłem zrobić coś na ten kształt.

W cięgu 48 godzin myśle że system bedzie już dostępny a najdalej do poniedziałku będzie możliwość udostępniania go na innych stronach.

Nie będzie to jednak kopia tego co działało u Piotra zmiany będą duże choćby w samych złożeniach.

Mam taką małą prośbe aby wypowiedziały się osoby które chciały by umieścić kopie na swoich stronach na ten temat.

Jakie działy tematyczne was interesują ?

Jakie dodatki (funkcje) chcielibyście.

Czy byli byście zainteresowani wersją komercyjną (bez reklam - linki tekstowe, boottony)- szacowany koszt ok 9 zł+VAT/mies(SMS) lub 5 zł (przelew), opłata była by przeznaczona na utrzymanie serwera dla systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównym źródłem News będą te nadsyłane przez użytkowników.

Dla osób nadysłających oczywiście link pod artykułem.

Będzie możliwość wyboru kodowania UTF-8 lub ISO-8859-2.

Możliwość wyboru kategori które chcemy serwować na swoich stronach.

Dla serwisów regularnie nadysłających NEWS linki rotacyjne na bezpłatnych kopiach.

Wersja angielska ?

Czemu nie, obawiam się jednak o to iż ilość publikacji będzie znikoma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to ciekawy pomysł, również byłbym zainteresowany, także komercyjną wersją.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turystyka / wersja angielska interesują mnie głównie informacje dla turystów przyjeżdzających do polski jakby coś takiego to sie pisze =D>

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jestem za komercyjną

ale mam pytanko mnie intereseują działy:

kultura

rozrywka

i teraz tak mówisz że dla osób nadsyłających newsy link w rotacji w jakiej

jeżeli chodzi o te dwie kategorie generuję około 5 newsów dziennie

cena ok czy można zapłacić za rok z góry powiedzmy wtedy za 50 PLN

Jak wygląda sprawa faktury

no i czekam na wersję do podglądu,

na ile Twoją wersje newsów mozna dopasowac do wygladu strony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam pytanko mnie intereseują działy: 

kultura 

rozrywka 

i teraz tak mówisz że dla osób nadsyłających newsy link w rotacji w jakiej 

jeżeli chodzi o te dwie kategorie generuję około 5 newsów dziennie

Sprawa do rozwiązania, jednak wstepnie zakładam że ok 10-20 najaktywniejszych osób otrzyma link rotacyjny w boksie w którym będzie 5 linków.

Boks byłby wyświetlany na wszystkich podstronach darmowych kopi.

Ot taki mały linkor dla najaktywniejszych :D

Inne propozycje ?

Jestem otwarty.

cena ok czy można zapłacić za rok z góry powiedzmy wtedy za 50 PLN

Tak.

Jak wygląda sprawa faktury

Nie będzie problemu.

na ile Twoją wersje newsów mozna dopasowac do wygladu strony??

Jeśli wiesz co to Style i jak tworzyć kalsy styli to 100 % :D

Całość będzie oparta na dwóch klasach styli dokładnie opisanych.

Jednym z następnych kroków po uruchomieni strony będzie też dostosowanie do ModRewrite dla osób które mają taką opcje i chcą z niej korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ;-) dokładnie jak komerc to tylko wszystkie ;-).

Ale pytanie ważne: czy serwer na którym będziesz miał newsy to zniesie ?, co się stanie gdy po niusy sięgnie 300 osób w jednynm czasie itd.

Czy przewidziałeś możliwość uploudy bazy newsów np. archiwalnych dla osób komerc.

Np osoba płacąca za styczeńluty,marzec,kwiecien,maj ma bazy a np. czerwiec pobiera z Twojego serwisu.

Np. ktoś jest od miesiąca to ma dostęp do arch tylko od danego miesiąca w którym się zapisał, zapłacił itd. może np. kupić archiwalny dostęp do newsów po 6 zł za 1 msc.

Bowiem obawiam się że Twoja baza lub serwer może z tym sobie nie poradzić, bądź ewentualnie czy system newsów przewiduje cachowanie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności