Skocz do zawartości

Aukcja allegro


noris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, możecie wypowiedzieć sie na temat tej oto usługi https://allegro.pl/item378837940_najtansze_..._gwarancja.html , nie wiaze z nia jakis nadzieji ale mam nawet spoko stronke ale totalny bałagan w kodzie źródłowym i xxxx pozycja w necie:(((Czy myslicie ze koleś mi zaprowadzi jakis porzadek???

Pozdrawiam i dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł to nie majątek. Spróbuj i wróć na forum za miesiąc zdać relację. W najgorszym wypadków, któryś ze speców wyciągnie stronę z filtra/bana za kilka stówek.

Co ze słowami kluczowymi. Bo jeśli on sam je proponuje w stylu "aukcje zoologiczne" (heh) - to nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież o panie mrukasie już było głośno na PiO zwykły naciągacz.

Jego praca sprowadza się do zrobienia meta, i ew. ułożeniu title i desc. ma to się nijak do optymalizacji całości strony.

Jeżeli masz kłopot z kodem napisz do mnie na PW coś pomogę.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności