Skocz do zawartości

pozycja w google


wesoł

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobny problem. Strona świeża-1,5 miesiąca w G. Wczoraj 2 miejsce na dane 2 słowa kluczowe w googlu (potwierdzone w webmasters tools) dziś...ani widu ani słychu, gdzieś tam na 40 z 43 stron w wynikach. Co z tym począć? Czy jak zwykle czekać? Czy skończył sie mój mityczny FBS? Po wpisaniu site:moja strona wywala wszystkie (4) podstrony-więc są zaindksowane. Robot był 11 czerwca ostani raz-lada dzień wróci. Co za kibel, piłkarze dali pupy na euro a teraz jeszcze to...

HILFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to efekt 1,5 miesiaca życia strony. Czy to dużo czy mało, nie wiem. Dwa miesiące temu nie wiedziałem jak stronę zrobić etc. :) Linki dodawałem zrywami, nie systematycznie. Strona to www.koparkawarszawa.pl. Czyli ten drastyczny spadek w rezulatatch wyswietlania to koniec z Fresh Site Bonus, a nie sandbox? Troche sie zaczalem zastanawiac i moze w zbyt duzej ilosci katalogow wrzuciłem ten sam tytuł wpisu-czy to ma jakis wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności