Skocz do zawartości

Ciekawa zabawka-narzedzie SeoPL


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na poczatku ustawilem sobie testowo cron, zeby wysylal update co minute i zapomnialem tego zmienic, wiec teraz jak uruchamiam /bin/yasuc to mam taki komunikat

Access denied. Your account has been disabled for 10 minutes. Please wait 10 minutes and try again or contact our support at support@uptime-project.net.
:)

Teraz bedzie wysylal o 15 minucie kazdej godziny wiec moze cos sie zmieni na tym moim obrazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też tak zrobiłem michale :-) na początku ale w trakcie też zmieniłem date systemową i przestraszyłem się że system wykrył zmiane daty i mnie zblokował :-) heh ale okazało się że to zaczeste odświeżanie.

A teraz wyleciał mi program :-) ciekawe czy czas się nie skasuje.

A jak on się nazywa tak pozatym w w pasku zadań i progrmach go zgubiłem a muszę go uruchomić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejstrowalem sie przed chwila:

54763.png

hah michale juz nie jest pierwszy w new user :twisted:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności