Skocz do zawartości

Ciekawa zabawka-narzedzie SeoPL


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

normanos nie,

spox :) nie będę serwera umieszczał bo to bezsensu.

Unixa to można nawet 10 lat nie resetować chyba że go krew zaleje.

Męcze na swojej maszynce ale też jej nie wyłaczam chyba że wirusy ją zjedzą lub instaluje jakiś soft, więc to kwestia dni :-) i robię reset bo ściągnoł poprawkę do XP która winna być zresetowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rafale z webcam 3.01

teraz zastanawiam się jak wprowadzić płynną transmisje audiovideo np. czat dla klienta.

Heh jeszcze trochę a na forum będzie wszystko skakać i latać :-).

Wiemy kto i kiedy wyłacza kompa, kiedy się rusza, kiedy klika myszką i ile wciska znaczków.

Pytanie ile zabawek jeszcze można wstawić w kompa :-) aby zaczoł pracować za nas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tojan3 heheh ;-) to też może być ciekawy konkurs.

Choć nie sprawiedliwy bo ja KW mam dużo a rachunek nie.

Więc może na kilowaty lepiej.

Pozatym tojan u mnie i tak musi chodzić komp 24/7 - bo w nocy automaty indeksują strony - w dzień to męczące bo procek jedzie na 100%.

Lecz nowa obudowa z 6 wiatraczkami które błyskają wcale nie zjada więcej niż 350 W na godzinkę, monitorek lcd około 10-30 w nocy jakieś 3 W.

Można byłoby ew. dać laptopa do knkursu ;-) ten mało zjada.

Ale chyba nikt teraz specjalnie nie ma maszyny wlaczonej aby tylko być tam wyżej.

Będę musiał zrobić reset to go zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rafale z webcam 3.01

Też fajny. Jakiś czas temu bawiłem się kamerkami https://www.rafal.waw.pl/wynalazki/monitoring/ NIE ŚMIAĆ SIĘ Z TAPETY!

WebCam2000 jest o tyle lepszy, że jest darmowy i ma dostępny kod źródłowy, więc można go dostosować do własnych potrzeb.

Informacje zapisauje w postaci:

62.179.38.51 - - [20/Nov/2003:22:13:57 +0100] "GET / HTTP/1.1" 200 64096 "-" "Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows 98)"

ale pewnie można więcej wyciągnąć. Ja niestety nie mogłem wzorować się na tym programie, bo nie znałem C++, więc w VB zrobiłem (poza tym do innych celów).

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi komp chodzi już 2 tygodnie i chyba dzisiaj go wyłącze. Ty bardziej, że wczoraj po północy miałem "małe" problemy. jak ktoś ciekawy niech rzuci okiem na mój profil up-time i zobaczy 5 wczorajszych resetów w przeciągu 15 minut :D #-o #-o #-o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie odpaliłbym widok z okna ale nie na zasadzie webcam tylko obrazu płynnego.

Te programy mają bardzo duże wymagania sprzętowe, więc raczej ich nie używam, ale mam zainstalowane takie:

* PC Private Eye

* Video Site Monitor

* HomeWatcher

Albo darmowe, albo ograniczone.

Chyba każdy z tych trzech ma fukncję oglądania wideo przez stronę www

Takich programów jest pełno, ale większość z nich nie podoba mi się.

Windows Media Encoder ma też funkcję wysyłania wideo i audio na serwer, ale nigdy z niej nie korzystałem.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi mi o audiovideo wysylane na serwer/ wysylać będę po lokalu.

I chciałem potestować czy na serwerach aci przy 1mbit/s można byłoby uruchomić audiovideo streaming.

No to oddaje swoje miejsce ;-) przyszedł czas na reset.

Musiałem zainstalowac directx 9c :-) a ciekawostka, przed pobraniem z microsoftu sprawdzał czy mam legal windows :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności