Skocz do zawartości

Ciekawa zabawka-narzedzie SeoPL


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

dzięki breja,

to znalazłem wcześniej i zainstalowałem tylko jeszcze nie bardzo połapałem się gdzie co i jak aby puścić to w sieć.

Ale pobawie się może rozgryzę jak znajdę troszkę czasu.

Ciekawe czy po lanie z 10 osób będzie mogło płynnie oglądać film wlączony na serwerze video.

I czy radiówka sobie z tym poradzi, wtedy sąsiadującym bym włączył tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sieciowka radzi pewnie max 2Mb na osobe przy jakosci xvid+mp3 z tym ze kodek xvid i divx za duzej mocy potrzebuje i uzywa sie do tego innych mniej obciazajacych problemem natomiast bedzie moc obliczeniowa przy wiekszej ilosci ogladaczy ;) (zalezy od uzytego kodeka liczby klientow i proca)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz sposob jak oszukac program :-)

to mówisz, że uczciwi już mogą odinstalować program?

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mówisz, że uczciwi już mogą odinstalować program?

Hehe... albo sami skombinowac jakis sposob :-)

Nie umiem przestawiac jeszcze zegara systemowego takze nie moege zmieniac zegarka..

Narzedzia nie odinstalowoj (mozesz sie dowiedziec ile czasu przed kompem spedzasz.

Pozdr.

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sie dowiedziec ile czasu przed kompem spedzasz

hehe, ale u mnie komp chodzi nawet wtedy, kiedy przy nim nie jestem, no nic.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności