Skocz do zawartości

Obrzydliwie bogaty ;-)


SiMooN

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie odczucie że oni i owszem nawet coś tam rozumieją tyko w pale się im to ie mieści, że facet w gaciach przed monitorem może kaskę trzepać nie wychodząc do fabryki o 4 rano.

p.s. Oczywiście kobiet to też dotyczy ale nie chciałem żeby sobie koledzy od rana musieli wyobrażać pannę w gaciach :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nawet jakies konkrety padaja w tej jego ksiazce.

Majewski to tylko PR i ciagly rozglos o niczym.

Wszyscy ciagle powoluja sie na sukces naszej-klasy ale nikt nie przeanalizuje ile to artykulow o niej napisano, ile bylo wywiadow, ile tez tego w TV pokazano zanim zrobil sie konkretny ruch przy tym, niestety trzeba bylo dotrzec do osob w roznym wieku, o roznej znajomosci obslugi netu a nawet PC-ta, wystarczy przeanalizowac ruch i zebrac informacje kiedy pojawialo sie jakies info w radiu, gazecie czy tez w TVN 24 i wnioski nasuna sie same.

Marketing "szeptany", czy tez marketin typowo PR-owy (czyli mowic o czyms bezwartosciowym ale mowic i za jakis czas ludzie "załapia" ze to juz jest wartosciowe) robia swoje i Majewski to tez robi, no i oczywiscie struktura piramidy tez robi swoje.

:]

Czy ktos wie tak naprawde na czym zarabia Majewski?

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

moim zdaniem nie jest dobry. może miał trochę szczęścia no i co?

FIRMĘ ojca, dzięki czemu coś tam mu wyszło - to moje zdanie;)

Od zera na pewno nie zaczynał, a ide też o zakłąd, że gdyby był facetem w gaciach przed monitorem do niczego by nie doszedł,

nie oszukujmy się - zarabianie kasy nie jest dla wszystkich;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do póki nie łamie prawa to szacun, że zarabia mówieniem, że zarabia to też sztuka. Nieważne czy zbierasz złom czy hodujesz dżdżownice ważne na jaką skalę i z jakim skutkiem.

A marketbełkot to też sztuka myślicie że ilu ludzi tak jak Mmy wie że to papka słowna bez żadnego znaczenia? Właśnie o to chodzi trzeba sprawiać wrażenie profesjonalizmu i wierzyć w to co się robi a motłoch to kupi jak mawiał jeden z polityków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majewski kopiuje techniki z zagranicy, nie wnosi nic swojego. Zarabia na naiwniakach, którzy myślą, że zarobią. Większość jego czytelników powiela tylko "jego" sposób na zarabianie.

Wkurza mnie jego przerośnięte ego, podobnie jak u Cebulskiego.

468x60.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności