Skocz do zawartości

Obrzydliwie bogaty ;-)


SiMooN

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem nie potrafi;)

po prostu załatwił to sobie dzięki pieniądzom ojca w młodym wieku, gdy ten mu nie żałował na internet i komputer i pewnie inne badziewia. w sumie może nie badziewia, bo angielski faktycznie jest potrzebny;)

wszystko zależy od miejsca i okoliczności urodzenia;)

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michat przesadzasz środowisko jest ważnym czynnikiem ale nie jedynym. Więcej znam bubków z bogatych domów którzy przepuścili kasę i interesy rodziców niż takich którzy kultywują tradycję rodzinną i się staczają jak ich starzy. Mój borze taki los jeden ma starych co mu dadzą dobry start drugi nie ale jak to mówią dla chcącego nic trudnego. Istotne jest czy ktoś umie wykorzystać daną mu szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi Qbexus. Jak ktoś jest z bogatego domu i wszystko dostaje od rodziców to po co ma pracować, jak nie musi? Wiadomo, że pewien standard jest potrzebny, bo jak ktoś ma od dziecka kompa i złapie do tego bakcyla to opanuje sobie świetnie podstawy mimochodem przez nawet samo granie w gierki. A jak ktoś ma z 18 lat i dopiero dostaje kompa to trochę mu trudniej się we wszystkim połapać.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak;)

więc urodzenie ma wpływ i to spory;)

fakt faktem, że mógł przepuścić tą kasę, ale...

aj w sumie to niepotrzebne gdybanie;) też chce tak jak on:D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Morskim Okiem siedzi stary baca. Przechodzący turyści pozdrawiają go i pytają:

- Co tu robicie?

- Łowię pstrągi.

- Przecież nie macie wędki!

- Pstrągi łowi się na lusterko.

- W jaki sposób?!

- To moja tajemnica. Ale jeśli dostanę flaszkę, to ją wam zdradzę.

Turyści wrócili do schroniska, kupili butelkę wódki i zanieśli ją bacy. On tłumaczy:

- Wkładam lusterko do wody, a kiedy pstrąg podpływa i zaczyna się przeglądać to ja go kamieniem i już jest mój...

- Ciekawe... A ile już tych pstrągów złowiliście?

- Jeszcze ani jednego, ale mam z pięć flaszek dziennie...

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ludzie a co się dziwicie w telewizji śniadaniowej konkretów chcecie? przecież to nie miejsce do tego typu tematów - to jedynie miało zasygnalizować temat i pomóc w dalszym promowaniu Pana M.

A co do ludzi którzy sprzedają know how pt.jak zarabić w sieci robić to samo co oni robią mam mieszane uczucia bo trochę to amoralne no ale fakt trzeba przyznać oni zarabiają a ja nie ;) - przypatrzcie się ile tego typu jest stronek za pośrednictwem clickbanka w usa po prostu sama chmara! ( głownie to sa sprzedawane pomysły które kiedyś przyniosły okreslone dochody twórcą a teraz juz nie wiec co... można i jeszce sam pomysł sprzedać) a sam się dziwie czego w polsce jeszcze taka platforma nie powstała ;)

Sam kiedyś widziałem jak koleś zarobił na takim czymś w godzinę ponad 100k$ po prostu "wmówił" swoim słuchaczom ze będzie ich profesjonalnie uczył know how jak zarabiać w necie tak jak on to robi , będzie radził mailowo, telefonicznie etc.. ale oferta tylko dla 25 osób - cena? 4999$ od osoby za 5 tygodni "nauki"

Efekt? sprzedał to w kilkanaście minut ! O tak się robi szmalec :P ten ktoś to Michael Cheney , anglik, - to tylko jeden przykład

A co do Kamila C to jednak bym go bronił , on swój 'model biznesowy' ma zupełnie inny, poza tym poczytajcie jego wpisy na blogu, bardzo mądry młody człowiek ;)

pozdrawiam

Tanie strony WWW na Tania Strona :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności