Skocz do zawartości

Czy ta strategia linkowania jest dobra?


magda90

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nic odkrywczego ale.. Chcę wypozycjonować stronę A. Piszę lub zlecam napisanie 100 unikalnych artykułów do wartościowych precelków. Następnie dodaje linki wskazujące na mój artykuł z tych precelków właśnie do nowej prostej własnej strony.

Następnie tworzę 10 prostych powiązanych tematycznie ze stroną A i unikalnych stron do, których dodaję po 100 linków zwrotnych z precelków wskazujących na stronę A

Następnie stawiam te 10 stron na jakiś nie drogich lub nawet darmowych serwerach i linkuję je dajmy na to z 10 precli i 20 katalogów oraz między sobą nie wzajemnie, dokładam także linki wskazujące bezpośrednio na stronę A.

Pytanie jaką siłę ma takie coś dla strony A i czy warto się w to bawić, koszt nie za duży a moc?

I czy takie coś można nazwać w miarę porządnym zapleczem przynajmniej na początek?

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, że te artykuły opłaca się komuś zlecić. Tylko czy takie strony zapleczowe linkujące z ponad 100 wpisów do różnych artykułów na stronie A nie będą podejrzane dla google?

I jeszcze jedno czy siła takiego precla naprawdę wzrasta tak znacząco będąc podlinkowaną przez zaledwie 10 niszowych stron(co w prawdzie powiązanych tematycznie)?

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie stawiam te 10 stron na jakiś nie drogich lub nawet darmowych serwerach i linkuję je dajmy na to z 10 precli i 20 katalogów oraz między sobą nie wzajemnie, dokładam także linki wskazujące bezpośrednio na stronę A.

Pomysł niezły, tylko ja bym to linkowanie z precli i katalogów do zaplecza zamienił na swl + stronę też dopalił :> Czasu zaoszczędzisz trochę.

Studio Moments - Nowoczesny Film i Fotografia Ślubna.

Jeśli potrzebujesz fotografa ślubnego lub kamerzysty na ślub i wesele w Krakowie lub Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartujesz ... prawda? ;)

Eee to do mnie? Bo jeśli tak to nie ;)

Aha jak kto robicie ze stronami zapleczowymi - warto wstawić hurtem 10 na ovh na darmowy hosting 60free gdzie magazynuje stronę czy lepiej je jakoś 'rozstrzelić' po różnych serwerach. O wiele wygodniejszy pierwszy wariant ale nie wiem czy jak postawię 10 stron na ovh to się google nie wkurzy, że linkują z tego samego adresu?

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności