Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze rodzaju zaplecza


webBartek

Rekomendowane odpowiedzi

oni kopiuja cale wiki i im sie to indeksuje. ale czy te kopie sa w wynikach?

To samo z tymi sklepami.

Co do sklepów to tak są w wynikach - są hasła z gatunku "średnio konkurencyjne" gdzie w top10 są 3-4 kopie + pozycjonowana strona :-)

Co do kopii wiki, też można się na nie natknąć w wynikach - choć znacznie rzadziej, bo ich nikt nie pozycjonuje jak zaplecze tematyczne.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się szybko pod temat, jakoś w faq nikt nie odpisuje :rolleyes: mam dwa pytania:

1.Jak linkować z zaplecza do strony pozycjonowanej? załózmy ze pozycjonuje stronę A, zapleczem jest strona B. Ze strony B ile mam linków na stronie głównej dać do strony A? Mogę np dac 4 linkow, do poszczegolnych subdomen i głównej, mianowicie A.php, filmy.A.php, muza.A.php itd . czy najlepiej jakby z każdej ze stron B do strony A prowadził jedynie jeden link? smile.gif To samo załóżmy jesli robiłbym wszystko w oparciu na presell, dodam 15 artykułów o tematyce strony A, czy w kazdym z tych artów dodawac link do mojej strony? Udostępniać presla innym? zeby oni dodawali swoje arty? Site wzrośnie, ale czy wartosc moich linkow nie spanie?

2. Czego uzywac jako skrypty do budowania zaplecza? czy procz word pressa, mogą byc takze bardzo łatwe i proste cmsmy ala php fusion itd? smile.gif

Pozdrawiam.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności