Skocz do zawartości

Subdomeny + eweblink


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawą stronkę, z pagerank 4.

www.a.pl

i teraz chciałbym postawić 50 wordpressów, na 50 supdomenach tej strony pod eweblink

www.a.a.pl itp.

Czy google nic nie będzie miał przeciwko temu ?

Strona www.a.pl jest dla mnie bardzo cenna

i nie mogę ryzykować bana, filtra lub osłabienia jej mocy.

A może lepiej stawiać na supdomenach nowej domeny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amstrad co ty pleciesz że nie zlicza ? Jak ja zrozumiałem to jak masz domene z pr3 i subdomenę z pr3 to za głowną dostajesz 3prx1000+1000za główną = 4000pkt a za subdomenę 3pr x 1000pkt= 3000 pkt. Jeśli subdomena ma pr0 nie ma bonusu za pr i tyle. Nie znaczy to że nie dostaje pkt za site, bl. Sorry ale jak masz subdomenę z pr0 site 0 i bl 0 to i punktów będzie 0 pomyśł ile taka subdomenka jest według ciebie warta ?

Może źle skonstruowane stwierdzenie. Nie to że nie opłaca się takiej dodawać ale nie opłaca się takich przyjmować. Zawaze możesz dodać ja jak załapie kilka tys site, kilka tys bl i np pr4 :D

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności