Skocz do zawartości

jest nowy firefox


Janek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
ja tam juz sie nie dam nabrac na aktualizacje, znow mi sie caly FF wywali, poznikaja mozolnie pointalowane pluginy etc.

Nie jest tak zle. Sciagnij instalke na dysk. Nastepnie odinstaluj FF przez Panel Sterowania i zainstaluj od nowa to co zassales.

Bedzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja ostatnio szukalem plugina PR do firefoxa zeby sobie zainstalowac w laptopie i zainstalowalem przypadkiem taki gdzie w prawym dolnym rogu mam takie 3 kropki, mozna go wlaczyc i wylaczyc, plugin dziala tak ze jak na jedzie sie na jakis link z anchor textem prowadzacy do jakiejs strony plugin od razu wyswietla na ktorej strona jest pozycji na to slowo :zeby: ale PR nie pokazuje :-]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GCache 0.2.1 jako niekompatybilny został wyłączony ale działa i PR pokazuje :D

//edit

walnąłem bzdurę, dopiero teraz zauważyłem :)

GCache to wtyczka do oglądania kopii w google jak sama nazwa wskazuje - w FF 1,5 niestety nie działa,

natomiast to co działa to Google PageRank Status :zeby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności