Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam, ze program po pobraniu zainstalowałeś za pomocą instalatora do katalogu C:\Program Files i w katalogu programu masz bezę danych dane\PingBazaDanych.sql ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...zainstalowałeś za pomocą instalatora do katalogu C:\Program Files i w katalogu programu masz bezę danych dane\PingBazaDanych.sql ?

Tak wszystko domyślnie, jutro jeszcze sprawdzę na innym komputerze by wyeliminować ew. konflikty softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, ze program po pobraniu zainstalowałeś za pomocą instalatora do katalogu C:\Program Files i w katalogu programu masz bezę danych dane\PingBazaDanych.sql ?

Jeśli to mnie pytasz to jest trochę innaczej. Owszem zainstalowałem z instalatora, który dostałem od ciebie. Przed reinstalką przeniosłem pliki z Program Files na drugi HD i tam jest do teraz oraz stamtąd go uruchamiam. Mam tam też plik z bazką.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze problemy są jak się przeniesie na vistę do katalogu innego nic program files, ale po przeniesieniu do program files działa poprawnie. Może z SP3 być podobnie jakieś akcje z uprawnieniami do zapisu do bazy itp. Niestety w chwili obecnej nie mogę tego sprawdzić.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zainstalowałem na innym kompie i ponownie sytuacja się powtarza, dodaje sobie linki i nagle ten nieszczęsny SQLITE_ERROR

Jak znajdę jeszcze chwile to spróbuje zainstalować na wirtualnej maszynie pod Windows 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak drążąc temat okazało się, że nie mogę dodać do listy jednego linka, po jego ominięciu bez problemu można dodać resztę. Link z którym są problemy.

Nie mam pojęcia co może być przyczyną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyczyło problemu z bazą danych, a nie odblokowaniu ograniczeń. Podaj na PM mac karty odczytany z okna autoryzacji programu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I problem SQLITE_ERROR rozwiązany :) Okazało się, że w tym wypadku generatorem błędu był apostrof - ' - w tytule linka. Po dodaniu tytułu z pominięciem apostrofu, baza bez problemu się zapisuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w takim razie leży i tak po stronie programu, bo zgodnie z prawidłami bazodanowymi powinienem apostrofy zabezpieczać :puknijsie:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Masz { kłopoty z wzrokiem ? } na myśli, ale skoro dziękujesz to proszę.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion mam pytanko, jesli porobie sobie sitemapy powiedzmy 50 stron i bede chcial pingowac to czy moge to wrzucic pod jedna domene np:

www.domena.pl/komputery/sitempa.xml

www.domena.pl/wypoczynek/sitempa.xml

www.domena.pl/costamcostam/sitempa.xml

....

wiec unikne szukania stron po serwerach i bede mial wszytkie sitemapy w jednym miejscu??

Tak jak mowilem kazda sitemap.xml to inna domena, BTW dziekowa za programik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności