Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałeś na PM niezbędne informacje?

@ neox -> Mion,instalacja w C:/Pogram Files nic nie dała - nadal mam tylko demo...

@ Mion -> Podaj na PM mac karty odczytany z okna autoryzacji programu.

Tak trudno się domyślić ? Poza tym są inne metody bezpośredniego kontaktu jak mail, PM, a nie zaśmiecanie topicku bezpodstawnymi postami o olaniu. To wszystko w tej kwestii.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wysłałeś na PM niezbędne informacje?

@ neox -> Mion,instalacja w C:/Pogram Files nic nie dała - nadal mam tylko demo...

@ Mion -> Podaj na PM mac karty odczytany z okna autoryzacji programu.

Tak trudno się domyślić ? Poza tym są inne metody bezpośredniego kontaktu jak mail, PM, a nie zaśmiecanie topicku bezpodstawnymi postami o olaniu. To wszystko w tej kwestii.

Po pierwsze: nigdzie nie widze w twoich postach prośby o wysłanie na PM adresu Mac mojej karty.

Po drugie: wątek jest chyba nie tylko do reklamy, ale też aby można było dyskutować na temat programu. To jest forum dyskusyjne :P

Po trzecie: jak już tak bardzo chciałeś przenieść rozmowę na PM to trzeba było do mnie tam napisać...

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz kłopoty ze wzrokiem";

To dyskutuj o programie, a nie twoich problemach z brakiem bezpośredniej komunikacji z jego autorem;

To ty masz problem, a nie ja, wiec to ty powinieneś do mnie bezpośrednio napisać ;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pan ŁUKASZ Ś**** proszony o kontakt celem aktywacji programów...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem program i jestem zadowolony. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i przejrzyście zrobiona. Działam na systemie Windows 7 i nie stwierdziłem, żadnych błędów lub problemów technicznych. Aplikacja działa stabilnie. Co do efektów - jestem zadowolony. Szybkość indeksowania naprawdę wzrasta, ważne by zachować umiar i rozwagę w pingowaniu wtedy naprawdę efekty widać. Polecam ten program innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

będzie program jeszcze rozwijany?

jest błąd, program się wiesza gdy damy najpierw "Pinguj wszystkie serwisy jednokrotnie" a po skończonym pingowaniu chciałbym wyczyścić listę i wczytać nową, i tu po kliknięciu na "Skasuj All" czyści liste i się wiesza ...

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbytnio czego rozwijać w programie :) Chyba, że będą jakieś sensowne propozycje.

Po operacjach zmiany stanu listy program należy uruchomić ponownie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w całym tym topicku...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam dwie propozycje odnośnie dodania funkcji do programu

1 W przypadku pingowania dużej ilości adresów np z sitemap, czasem trzeba przerwać pingowanie i tutaj przydałaby się możliwość rozpoczęcia pingowania od zaznaczonego adresu w dół

2 Dodanie możliwości zaznaczenia i usunięcia zaznaczonych na liście adresów. np z wciśniętym CTRL wybieramy poszczególne adresy, a z wciśniętym SHIFT adresy od - do i kasujemy większą ilość adresów jednocześnie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy ze względu na brak wolnych mocy przerobowych nie planuje wprowadzać tego typu funkcji w programie

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obecnie wyglada kwestia ceny/licencji/funkcjonalnosci ?

Jest to gdzies opisane ?

Tak, w całym tym topicku...

Haha, za******e podejście autora programu...

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności