Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie, czy pingowanie dla danej strony może być przyczyną wystąpienia indeksu świeżości dla danej frazy (mówię o chwilowym skoku strony w rankingu)..., lub czy poprzez długotrwałe pingowanie można dodać stronę na sandbox'a/filtra, zakładam że mam stronę, dodaje ją do katalogów tempo normalne nie wzbudzające podejrzeń, następnie po miesiącu rozpoczynam tygodniowe pingowanie, tempo jak podałem 20ping/dobe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@zy pingowanie dla danej strony może być przyczyną wystąpienia indeksu świeżości ...

pingowanie ma na celu przyśpieszenie indeksacji zawartości serwisu i raczej nie wpływa bezpośrednio na pozycję danych fraz.

@czy poprzez długotrwałe pingowanie można dodać stronę na sandbox'a/filtra

IMHO niemożliwe, bo bł by to prosty mechanizm do "zwalczania" konkurencji ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła, pinguję trzeci dzień i niedługo zaprzestaję, jeżeli odpalam google z kompa z którego pinguję to mam strony zaindeksowane, a co jeszcze dziwniejsze strona pojawia mi się w TOP5 na bardzo konkurencyjnej frazie, natomiast jak patrzę z innego komputera to nie takich wyników w TOP5, chodzi o frazę biuro księgowe warszawa dla strony www.biuroksiegowemarki.pl, zastanawiam dlaczego tak się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eżeli odpalam google z kompa z którego pinguję to mam strony zaindeksowane, a co jeszcze dziwniejsze strona pojawia mi się w TOP5...

To nie ma związku - widać pingowaie zwiększyło wskaźnik site i wpłynęło to na ogólna ocenę serwisu wzmacniając jego pozycję i możliwe, że z tego kompa łączysz się z danym DC gdzie wyniki są już takie, a z innego innym DC, lub logujesz się dl konta w google i stąd są inne wyniki niż bez zalogowania.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestie wyników zalogowany/niezalogowany to rozumiem już dość dobrze, bo poczytałem trochę o tym na forum

natomiast jeżeli chodzi o tą, różnice w wynikach dla komputera z którego pinguje to dziwne jak dla mnie. Mało tego w sieci z której pinguje stoi 50maszyn, i każda zwraca wynik taki jak poza siecią tylko ta jedna z której pinguje zwraca stronę o której mowa wczesniej w top5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma żadnego bezpośredniego związku...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że u nikogo innego takie zjawisko nie występuje, a program ma licznych użytkowników :P

Zresztą jak już pisałem jedno nie ma nic wspólnego z drugim - coś tu nasz czarujesz :P

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ czy ma ona wogle jakis sens

Jak by nie miała to by jej nie było...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chcialbym troche odchudzic ta liste serwerow i pingowac glownie pod katem google, gdyz nie dysponuje narazie zbyt wielkim transferem. Poza tym wiekszosc adresow tam to blogi, czy mozna pingowac na nie rowniez nie-blogi? :)

Dziala - ale trzeba wpisac o dziwo bez http ;)

I w zasadzie, bo zaczelem miec watpliwosci, czy program pinguje serwisy czy mapy serwisow? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności