Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wiec uzyskaj licencję na program i nie będziesz miał dylematu co się stanie gdy się stanie...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem po co nim się tak interesujesz :D

Poza tym nie wiem jakich efektów się spodziewasz korzystając z programu w ramach licencji demo, lub w ogóle jakich efektów oczekujesz po samym pingowaniu, bo chyba nie zarobków 1340 $$$ dziennie w adsense z jednego precla....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Ping SEO Master nie służy do linkowania stron ....

Wiec jeśli zaczniesz stosować program Ping SEO Master zgodnie z jego przeznaczeniem i strony jakie nim, lub w inny sposób pingujesz będą odpowiednie dla google efekty zgodne z założeniami pingowania będą na pewno.

Parafrazując - nie oczekuj, że po zjedzeniu puszki odżywek i zrobieniu 10 pompek staniesz się strongmenem :D

-----

Najlepiej jak podasz adresy stron jakie za pomocą programu pingowałeś [tylko zgodne ze stanem faktycznym] i dokładnie opiszesz proces pingowania za pomocą przedmiotowego programu od kiedy, ile razy dziennie itd, a na PM MAC karty sieciowej kompa na którym korzystasz z programu....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale do zaindeksowania chociazby jednej podstrony serwisu?

Ciagle gdzies czytam, ze ludziom indeksuje tylko dzieki pingowaniu, a mi kompletnie nic nie lapie

Wlasnie dlatego zadaje tyle pytan zeby sie dowiedziec co moze byc zle ewentualnie po stronie programu i moich jego ustawien, zeby to wykluczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ponawiam:

Najlepiej jak podasz adresy stron jakie za pomocą programu pingowałeś [tylko zgodne ze stanem faktycznym] i dokładnie opiszesz proces pingowania za pomocą przedmiotowego programu, od kiedy pingujesz, ile razy dziennie itd, a na PM MAC karty sieciowej kompa na którym korzystasz z programu....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona spadła bądź zniknęła w wyszukiwarkach po użyciu tego programu.

początkowo pingowana strona i podstrony spadły w wyszukiwarkach na wszystkie hasła od 2 do 5 stron. Nie tylko w Google ale również w Yahoo onet ... to było w zeszłym tygodniu, teraz zaś nie mogę jej znaleźć nawet na dalszych pozycjach.po wpisaniu strony w wyszukiwarce wyświetla się na 1 pozycji.

Używałem go przez ok 5 dni w granicy 10-15 pingów dziennie, później przestałem pingować na 2 dni i drastycznie spadło. Jedne co jeszcze zauważyłem to spadek alexa ranking o polowe i wzrost dwukrotny odwiedzin strony.

Strona była wcześniej linkowana i ma ponad pół roku.

Co mam z tym zrobić, czy można to w jakiś sposób cofnąć? jest to dla mnie bardzo ważne?

mam nadzieje ze ktoś będzie wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadek w wynikach nie ma nic wspólnego z pingowaniem przedmiotowym programem o czym najlepiej świadczy fakt o jakim sam piszesz " Nie tylko w Google ale również w onet, wp ..." Poza tym pingowanie, a SERP'y to są całkowicie niezwiązane kwestie.

Zapewne między czasie, lub przedtem używałeś niedozwolonych technik w tym SWL'i i masz efekty.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djurek Na Twoje pytanie odpowiem tak - prześlij mi na PM adres strony z której program nie pobrał tytułu i przeanalizuje dlaczego i postaram się wprowadzić stosowne zmiany.

Wracając do wypowiedzi jendrek - gdyby pingowanie w jakiś sposób wpływało negatywnie na pozycję w SERP'ach program Ping SEO Master był by najlepszym narzędziem do "pozycjonowania" :P

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności