Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma czegoś takiego jak pełna wersja testowa i niepełna wersja testowa - jest jedna wersja testowa programu!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie mam pojęcia dlaczego Twoja strona, strona Wacka, Edka, Maćka itd zniknęła aktualnie z indeksu, lub site nagle zmalało bo nie znam:

- ich adresu;

- historii działań związanych z nią, a mających na celu wpływanie na SERP'y;

- historii dostępności w sieci;

- itd...

Zresztą czytaj na forum - co chwila ktoś "jęczy", że pozycja spadła, site miał 140 K, a teraz 14 itd... Jednak z całą pewnością nie spowodowało to pingowanie, lecz jeśli uważasz, że jest inaczej to cóż ... trudno się mówi. Jak już pisałem algorytm google jest jak żywy organizm który podlega ewolucji i stąd zmiany w SERP'ach.

Żeby rozwiać Twoje wątpliwości pokaż mi poproszę w wytycznych gogle dla webmasterów które to jasno określają co jest beeee wzmiankę na temat pingowania... Co więcej program istnieje już dosyć długo, a znając życie jego userzy pingują nim serwisy setki razy dziennie i jakoś nikt się nie skarży na wyindeksowanie, a wręcz przeciwnie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przpomniao mi sie ze w zeszlym miesiacu przez kilka dni nie dzialala mi strona, czy to moze byc zwiazane z tym?

Moim zdaniem Tak

Google ma refleks szachisty, późno ale zawsze reaguje

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ GooG opóźnienie 2 tygodni , mam nadzieje ze powróci na swoja pozycje , albo ktoś zna jakiś sposób żeby jej w tym pomoc

@ Mion nie twierdze ze to przez program ale tak podejrzewałem, bo to jedyna rzecz której używałem do strony dziwne się wydaje ze znikneła strona gówna i niektóre podstrony które byly pingowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@albo ktoś zna jakiś sposób żeby jej w tym pomoc

Więc podaj adres tej strony i przeczytaj sobie o podobnym problemie tutaj

@@@ Mion nie twierdze ze to przez program ale tak podejrzewam

Skoro fakty do ciebie nie przemawiają [...], a że, żyjemy w wolnym kraju więc masz do tego prawo :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proszę na PM podać MAC karty oraz nazwę kompa na jakim program jest uruchomiony.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, to jak w koncu jest z ta licencja?

po mniej wiecej 10 uruchomieniach (chociaz wydaje mi sie, ze bylo ciut wiecej - chyba ze zawieszki programu sie nie licza) zaczelo mi wyskakiwac okienko o bledzie weryfikacji...

no i mozna to bylo ignorowac i popatrzec sobie na interfejs, ale nic nie mozna bylo zrobic..

A dzisiaj wlaczam, bo chcialem kumplowi podpowiedziec ustawienie programu, a tu mi sie pokazuja wszystkie opcje aktywne.

Wiec sie pytam jak to jest? Czy uzytkuje jakas wersje demo, czy tez jest jakis blad bo bardzo nie chcialbym lamac licencji!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udzieliłem już odpowiedzi na to pytanie!

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo praktyczny program, tylko to 10 uruchomień w demo... ;)

Nie mam zamiaru bawić się w zmiany karty sieciowej...

Mam tylko pytanie: czy nie istniałaby możliwość zakupu licencji za $ zamiast za linki?

Byłoby to bardziej wygodne, oczywiście na fakturę.

Co do programu to brakuje mi tylko importu urli serwerów xml-rpc lub możliwości dodania więcej niż 1 na raz.

/l~~$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności