Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

@Mam tylko pytanie: czy nie istniałaby możliwość zakupu licencji za $ zamiast za linki?

Istnieje taka możliwość ... zapraszam na PM

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to już twój problem...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów. Jestem początkujący ale jakoś daje sobie radę B) Pinguję 40 adresów. Są to głównie wpisy, które dodałem do katalogów a które nie zostały zindeksowane w Google. Dodaję je ręcznie więc idzie to mi jak krew z nosa stąd tylko liczba 40-stu katalogów. Rano jak wstaję uruchamiam pingowanie z jednego IP a wieczorem drugi raz z innego IP.

Pozostało mi 5 uruchomień :pytajnik: Dlatego od dzisiaj nie wyłączam komputera. Dobrze, że mieszkam w akademiku to chociaż prąd mam za darmo. Jak zarobię pierwsze pieniądze na pozycjonowaniu to kupię program :pisze:

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macur1 - podaj na PM MAC karty odczytany z okna autoryzacji programu i odblokowanie dostaniesz gratis. Zaoszczędzimy pieniędzy podatników na prąd :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka może być tego przyczyna?
Przyczyna w tej chwili nieznana, bo mi nie występowały takie problemy. Napisz na PM jakie masz łącze i jaki system operacyjny.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Visty wiec nie mam obecnie możliwości sprawdzenie w tym systemie, ale z tego co wiem nie ma takich problemów więc Twój przypadek będzie odosobniony...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności