Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W tej kwestii można sobie bez obaw eksperymentować choć niezależnie od ilości serwerów XML-RPC i tak ostatnie słowo należy do botów wyszukiwarek w ten sposób "przyciągniętych" do odpingowanego serwisu. Wiadomo - im większy ruch robotów tym szybsza indeksacja podstron, ich aktualizacja i wzrost wskaźnika site, bo to to w tym chodzi...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tym wieksze zuzycie transferu...

Ja testowo podmienilem lista z jakas co znalazlem w necie, ok. 150 linkow, z czego usunalem nieaktywne.

Efekt byly chyba taki, ze dlugo nic nie indeksowalo, w sumie ponad 10 dni.. ale pozniej (chyba dzieki pingowaniu) na kilku stronach site mi od razu podskoczyl o 200-300 stron do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej dobie hostingowej transfer to najmniejszy problem.... wręcz nie jest to żaden problem w porównaniu z uzyskanymi efektami :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonsens....

Poza tym jeśli ktoś poważnie podchodzi do biznesu internetowego nie ma konta za 1sms z transferem 1GB. Zużyte dodatkowe kilkadziesiąt - kilkaset MB transferu dzięki któremu zyskuje szybszy wzrost wskaźnika site co się przekłada też na lepsze wejścia z tak zwanego long tail'a jest żadnym problemem.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesjonalny, ale darmowy program do wysyłania pingów na serwery XML-RCP

Nie rób ludzi w konia bo wymagania masz z kosmosu, wygląda na to, że ten program jest na tyle elitarny, że warunki licencji spełnia ze 20 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licencja linkware jest cały czas aktualna, ale w tej chwili mam zapotrzebowanie na link w takich, a nie innych serwisach [jest to parametr zmienny] i nie są to jakiś egzotyczne serwisy tylko:

-motoryzacja, odszkodowania, ubezpieczenie...

Są to bardzo powszechne tematy do tego całkiem przyziemnie nie mające nic wspólnego z kosmosem ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz problemy z transferem to nie korzystaj z programu.

Tak na marginesie - to wyraźnie szukasz dziury w całym :wacko:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czy ja wiem?

majac sredni serwis okolo 15mb wystarczy to pomnozyc x20 odwiedzin botow i to juz jest transfer najtanszych opcji hostingowych wykorzystany..

odrozniasz kod php od kodu wynikowego?

z tego co tutaj piszesz to mozna by pomyslec ze nigdy zadnej strony na zadnym hostingu nie miales... :)

dla tych jednak co maja problemy z oszacowniem przypiminam ze boty rowniez nie pobieraja grafiki...

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ap_seo odpuść już sobie ten post - program, bo jak już napisałem szukasz dziury w całym! Jeśli masz problem z transferem to PO PROSTU nie korzystaj z programu Ping SEO Mater, lub innego służącego pingowaniu, lub OBUDŹ się, bo mamy już XIX wiek - wiek tanich kont hostigowych.

Każde żądanie HTTP pobiera jakieś dane z serwera co za tym idzie transfer, ale zapewniam cię, że klient w tym wypadku robot pobiera tylko sam kod strony bez grafik więc zrost transferu jest bardzo mały. Chcesz mieć zerowy transfer hostuj się na localhoście, lub znajdź sobie inne hobby.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam... To używanie tego programu w ogóle zużywa transfer... roboty? nie zauważyłem.. ten 1mb miesięcznie mnie nie zbawi:) czy nawet i 10... Wy chcieli byście wszystko zeby było za darmo nie zabierało transferu i jeszcze żeby najlepiej się samo robiło:) a no i oczywiście za darmo prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności