Skocz do zawartości

Ping SEO Master 1.0.0


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak już pisałem transfer nie stanowi problemu, a liczą się efekty jaki uzyskujemy po pingowaniu...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIK CI NIE KAŻE KORZYSTAĆ Z PROGRAMU PING SEO MASTER CZY TAK TRUDNO TO ZROZUMIEĆ - co za człowiek B)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ap_seo przestan trollowac. Nie chcesz korzystac to nie korzystaj, jesli chcesz komentowac to rob to po przetestowaniu aplikacji i rob to merytorycznie.

Dalsze nic nie wnoszace posty =kosz/ost

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ze skad mam wiedziec, czy przypadkiem efekty nie beda slabsze niz poniesione koszty :?

a skad masz wiedzec czy po zalozeniu firmy nie zbankrutujesz? :]

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A ja mam małe pytanko odnośnie pingowania bo pinguje wpisy do katalogów i mam pytanie odnośnie słów kluczowych przykładowo w katalogu wpisałem anchor aparaty cyfrowe i chciałbym wiedzieć czy w programie pod tym linkiem jako słowo kluczowe musi być też anchor aparaty cyfrowe czy też to jest bez różnicy.

Szafy przesuwne - nowoczesny wygląd - nietypowe wymiary i rozwiązania nie stanowią dla nas problemu!!!

Bramy i ogrodzenia Częstochowa

Bramy Bełchatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak tytuł będzie zgodny zgodny z treścią/tematyką strony.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się nowa kolumna (np. z checkbox) w której można byłoby zaznaczać, które wpisy są zindeksowane w Google oraz dodatkowo w tym celu button: pinguj nieindeksowane adresy.

Obecnie mam dwie listy: 1 z adresami, których nie ma w Google a 2 lista z której adresy są zindeksowane.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i po wersji testowej jestem zadowolony i polecam... w sumie warte tych 50 zł... tylko przydała by się opcja z wyłączanie pingowania z zaindeksowanych stron www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program doczekał się nowości takich jak:

- Możliwość importu danych z pliku CSV formatu e-weblink gdzie linia danych definiowana jest

"Tytul","https://www.adresowdomen.pl","6"

I bardzo przydatna funkcja jaką jest sprawdzanie zindeksowania po przez pobieranie site dla danego adresu. Funkcja jest dostępna w nowym formularzu z menu Akcje -> Sprawdź zaindeksowanie. Site można pobierać ręcznie dwukrotnie klikając na wybraną pozycję na liście, lub automatycznie przyciskiem [sprawdź indeksacje].

Przy zaznaczonej opcji [x] Pobieraj z zdefiniowanych google DC program wysyła zapytanie do DC z listy DC znajdujących się na małej liście. Adresy google DC znajdują się w katalogu dane i pliku GoogleDC.txt więc należy umieścić tam plik wypakowany z pobranego archiwum rar. Jeśli nie ma zaznaczonego pobierania z DC adres pobierany jest z pola tekstowego pod listą DC które defaultowo po otwarciu formularze zawiera www.google.pl.

Przycisk [Zaznacz nie zindeksowane] zaznacza adresy który nie są jeszcze w googe.

Przycisk [usuń niezaznaczone z bazy programu] wykasuje wszystkie adresy które są już zindeksowane, czyli do następnego pingowania zostaną nam tylko niezindeksowane strony.

Przycisk [Podgląd strony] otwiera okno przeglądarki IE z wczytaniem adresy zapytania o site https://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...tymalizacja.com

DoPSM.jpg

Powyższe funkcje będą przydatne do sprawdzania site serwisów oraz stron preclowanych i katalogowanych w celu szybkiego ich zaindeksowania. Dla łatwego wykorzystanie programu tylko do tego celu proponuję skopiować wszystkie pliki programu do innego katalogu i używać w nim program z przeznaczeniem na pingowanie tylko dodawanych wpisów do katalogów, precli itd. Niestety nie mogłem dodać funkcji sprawdzanie zindeksowania i związanych z tym funkcji do głównego okna gdyż musiał bym przepisać połowę programu od nowa, a na to nie mam czasu dlatego proponuję powyższy sposób z dodatkowym katalogiem - katalogami.

Archiwum rar do pobrania i podmiany z: https://pingseomaster.hot.net.pl/NewPSM.rar należy podmienić główny program PingMaster.exe 2.0.0 z wypakowanego archiwum.

Na dniach przestanie też działać autoryzacja dla poprzedniej wersji programu więc będzie wymagana podmiana pliku exe na aktualnie dostępny.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie coś ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności